مجله گل گیس

۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا

مدل موی باز و بسته زیبا
loading...

وقتی عروسی اقوام نزدیکمان هست اولین دغدغه ما خانم ها خرید لباس مجلسی مناسب و شکیل و دومین دلواپسی، انتخاب مدل مو و مدل آرایش مناسب با لباسمان است. از بین این عوامل مدل مو و سبک لباس از اهمیت ویژه ای برخوردارند. هر چقدر لباس و مدل مو ما با هم همخوانی داشته باشند و به اصلاح به هم بیایند استایل ما زیبا تر به نظر می رسد. در این مطلب برای خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه تصویری از ۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا را به تصویر کشیده ایم.

همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید مجموعه این مدل مو ها از دو سبک باز و شینیون تشکیل شده است. تمامی مدل های ارائه شده در این تصویر منطبق با آخرید مدل مو های اروپا است و از بافت مو بیشتر از سایر تکنیک ها، چه برای مدل موهای باز و چه برای مدل مو ها بسته، استفاده شده است. مدل های باز این تصویر هم برای ست کردن با لباس ها مجلسی کوتاه و هم برای استفاده در کنار یک تیپ اسپرت مناسب است ولی پیشنهاد می کنیم از مدل های شینیون این تصویر تنها برای همخوانی با لباس مجلسی بلند و برای مهمانی ها خاص استفاده کنید. اکثر این ۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا را پیش تر بر روی موهای بازیگران هالیوود در فرش قرمز های معروف دنیا دیده اید. این مطلب و تصاویر زیبا را از دست ندهید.

20 مدل موی باز و بسته زیبا
20 مدل موی باز و بسته زیبا
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.