مجله گل گیس

درمان ۲ ماهه پر پشت کردن مژه ها

درمان ۲ ماهه پر پشت کردن مژه ها
loading...

مژه های پر پشت و بلند همیشه و برای همه دوست داشتنی بوده و هست، امروزه دانشمندان با تحقیقات بسیار به یافته هایی رسیده اند که شاید در نظر اول پیش پا افتاده و قدیمی باشد، اما چیزی که برای همه ی ما مسلم است، این است که تجربه هایی که از قدیم نسل به نسل به ما رسیده بی دلیل و بی حکمت نبوده.

علل نداشتن مژه های پر پشت و بلند چیست؟

فاکتورهایی نظیر ژنتیک، سن، برخی بیماریهای خاص، کمبودهای تغذیه ای، عفونت چشمی یا تغییرات هورمونی در بدن در اغلب موارد در داشتن مژه های نازک دخیل هستند. مالیدن شدید چشمها و پاک نکردن آرایش چشم ها در انتهای روز و استفاده از لوازم آرایش نا مرغوب و بدون استاندارد، گریه کردن های طولانی و یا استفاده از فر مژه و اکستنشن های مژه ها نیز می توانند باعث ریزش موهای ظریف و حساس مژه ها گردند.

توجه داشته باشید که هر درمانی دارای نتایج متفاوتی در افراد مختلف می باشد. بنابراین ممکن است که چندین هفته تا چندین ماه طول بکشد تا به نتیجه دلخواهتان برسید و ممکن است مجبور باشید چند درمان را امتحان کنید تا بهتریبن و موثرترین درمانی که روی شما تاثیر داشته باشد را پیدا کنید. توصیه ما به شما این است که بایستی در به کار بردن درمان های طبیعی صبور باشید. این درمان ممکن است زمان بیشتری برای تاثیر نیاز داشته باشند ولی تاثیر آنها بهتر و ماندگارتر خواهد بود.

درمان ۲ ماهه پر پشت کردن مژه ها
درمان ۲ ماهه پر پشت کردن مژه ها

روغن کرچک بهترین درمان مژه ها

روغن کرچک ترکیبی قدرتمند در تقویت و تغذیه فولیکولهای مو بوده و می تواند به شما کمک کند تا مژه هایی درخشان و پرحجم داشته باشید. همچنین این روغن به از بین بردن میکروارگانیسم هایی که رشد مژه ها را مختل می کنند، کمک می کند.درمان لکه های تیره پوست با روغن کرچک

با استفاده از یک برس مژه تمیز یا یک گوش پاکن تمیز مقداری روغن کرچک را هر شب قبل از خواب به مژه هایتان بمالید. همچنین می توانید چند قطره روغن ویتامین E را به روغن کرچک اضافه کرده و این مخلوط را به مژه هایتان بمالید. بگذارید این روغن تا صبح روی مژگانتان باقی بماند و صبح با آب ولرم چشمهایتان را شستشو دهید.
همچنین می توانید ۲ قاشق غذاخوری روغن کرچک را با ۲ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورای تازه مخلوط کنید. سپس با استفاده از گوش پاکن تمیز این مخلوط را روی مژه ها بمالید. بگذارید تا صبح روی مژه ها باقی بماند و سپس در صبح روز بعد شستشو دهید.

این درمان ها را هر شب و به مدت ۲ تا ۳ ماه دنبال کنید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.