10 تجربه برای بهترین همسر بودن
۱۰ تجربه برای بهترین همسر بودن

۱۰ تجربه برای بهترین همسر بودن

امروز برای یک تغییر بزرگ و راحت با مطلب ۱۰تجربه‌ برای بهترین همسر بودن با شما همراه شدیم تا طمع زندگی شیرین را با روش و سیاست های ساده زنانه بیاموزییم. داشتن زندگی مشترک شیرین و خوشبخت شاید در ابتدا در گروه یک انتخاب مناسب باشد، اما در قدم بعد مهمترین اصل چگونگی برخورد و نگهداری این زندگی در کنار یکدیگر است. به قول قدیمیهاریال ساختن سخت نیست، نگه داشتن سخت است! پس بد نیست از امروز با اضافه کردن  چاشنی سیاست زنانه به زندگی مشترک خود، آن را شیرین تر و خوشایند تر کنید. زندگی که یک روز خود شما تصمیم به ساختنش را کردید امروز مستلزم نگهداری و رسیدگی بیشتر است.

یک باغبان برای داشتن باغچه ای پر گل و زیبا از ابتدا به همه چیز رسیدگی می کند، اگر همسرتان را خاک این باغچه فرض کنید برای داشتن ثمره ی زیبا و پر گل شما امروز نقش یک باغبان هوشمند را به عهده خواهید داشت.

۱۰ تجربه برای بهترین همسر بودن چیست؟

تجربه ۱ : لطفا پاپیچ نشید !

مردا دوست دارن زنا زیاد پا پیچشون نشن، ازشون نخوان که هی حرف بزنن بر عکس زنا که هی دوست دارن حرف بزنن.

تجربه ۲ : مسائل مالی خط قرمز آقایان !

نقطه ضعف بزرگ مردها انتقاد از اونها در مورد مسائل مالیه و مقایسه اونها با افراد موفق از نظر مالی. پول برای مردها حکم زیبایی برای خانم ها رو داره.

تجربه ۳ : سلیقه همسر رو با هوش زنانه خودتون متوجه بشید!

مثلا من تو خانواده ای بزرگ شدم که تو جمع عادت نداشتیم قربون صدقه طرفمون بریم یا توجه فیزیکی مثل دست همسر رو گرفتن و … انجام بدیم ولی بعدا تو حرف های همسرم فهمیدم براش مهمه و انجام دادن اینها رو نشونه دوست داشتن می دونه.

تجربه ۴ : شوهر از همچین خونه ای فرار میکنه !

من فکر میکنم آقایون از خونه ای که توش آرامش نباشه فرارین…حتی اگر خانومشون زیباترین و بهترین خانم دنیا باشه.

تجربه ۵ : اس ام اس هایی که زندگی را نجات می دهند !

وقتی با هم قهریم مسیج بازی میکنیم. مسیج های عشقولانه میدیم و شکلک بوس و قلب و غیره می فرستیم واسه همدیگه.

10 تجربه برای بهترین همسر بودن
۱۰ تجربه برای بهترین همسر بودن

تجربه ۶ : مهربونی و شیطنت در کنار هم !

باور کنید اقایون به پیچیدگی ما خانوما نیستن اونا یک رفیق مهربون و دلسوز و شیطون میخوان که مورد تاییدشون باشن .زندگی زناشویی موفق گاهی در گرو همین ریزه کاریاست.

تجربه ۷ : دیدن برنامه ۹۰ با چاشنی چای و تخمه !

در مورد مسائل ورزشی و سینمایی با هم حرف میزنیم. جالبه که اصلا از هیچکدوم خوشم نمیاد ولی چون شوشو دوست داره میپرسم. برنامه ۹۰ هم با هم میبینیم. چای و تخمه و میوه هم میارم.

تجربه ۸ : .. که نگووو !!!

تعریف کردن ازشون خیلی خوشحالشون میکنه …وقتی به شوهرم میگم چقدر خوش تیپ شدی چقدر خوب رانندگی میکنه تو دنیا تکی بعضی وقتها تو چشاش زل میزنم و میگم چقدر چشات قشنگن آنقدر کیف میکنه که نگووو

تجربه ۹ : فیلم بازی می کنم.

یه بار تو خیابون بودیم نمیدونم سر چی یه ذره ناراحت شد ازم یه کم که گذشت چون میدونم از تعریف خوشش میاد گفتم راستی این کفشت چقدر قشنگه واقعا که خوش سلیقه ای باور میکنید این حرفم معجزه کرد دیگه تقریبا فراموش کرد ناراحتیشو

تجربه ۱۰: قابل توجه خانمهای شاغل

خانمهای شاغل چون تو محیط کارشون جدی رفتار میکنند عادت می کنند که عشوه و ادا رو کنار بذارن تا روابط سالم تری داشته باشند.
اما فراموش نکنیم زن هرچی رتبه اجتماعیش بالا باشه باز هم یه زنه و تو خونه باید یه خانم ناز باشه نه یه مرد قلدر.

همچنین ببینید

کاهش وزن با تمرین های هیت

تمرین های هیت یک تمرین ساده برای کاهش وزن ساده و سریع

کاهش وزن با تمرین های هیت روشی ساده برای تناسب اندام شما در خانه است. …

دیدگاهتان را بنویسید