کانتورینگ صورت
کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت و نکات کاربردی برای تازه کارها

کانتورینگ صورت و نکات کاربردی برای تازه کارها عنوان این مطلب مجله گل گیس است. اگر از جمله افرادی هستید که کانتورینگ صورت را انجام می دهید، مطمئنا می دانید که مهارت کافی و  تسلط بر تکنیک های درست کانتورینگ زمان بر است و طول می کشد. اما این فقط متخصصان آرایش نیستند که بتوانند این کار را درست انجام دهند و با گروه کیم کارداشیان رقابت کنند، شما هم می توانید این کار را انجام دهید. مجله گل گیس در این مطلب به شما کمک می کند تا نکات مفید و آموزش های ساده را یاد گرفته و در سه دقیقه پیاده کنید.

تعریف کانتورینگ صورت برای همه تازه کارهایی که این مطلب را می خوانند:

تکنیک کانتورینگ صورت قبلا برای مدل های باند و هنرمندان تئاتر استفاده می شده است، اما اکنون بخشی از آرایش روزانه بسیاری از مردم است. کانتورینگ هنر ارتقاء ساختار صورت شما از طریق آرایش و شکل دادن به مناطق خاص صورت است.

چگونه صورت تان را کانتور کنید؟

گام های زیادی برای کانتورینگ صورت وجود دارد. در اینجا این مراحل و روش ها به شما ارائه می شود.

بیس تان را ایجاد کنید

برای کانتورینگ صورت ابتدا آماده سازی را با بیس و سایه زدن انجام دهید و بر روی یک لایه پودر شفاف برس بزنید تا پایه کامل روی صورت تان ایجاد شود. این به شما کمک می کند تا خطوط خود را ب ترسیم کنید.

محصول مورد نظر و برس هایتان را انتخاب کنید

شما می توانید بین پودر ها و کرم ها محصول دلخواه تان را انتخاب کنید – پودر به صورت شما نمای مات بیشتر می دهد، در حالی که کرم ها نمای براق بیشتری دارد. اگر شما یک مبتدی هستید، بهتر است از محصولات کرمی شروع کنید، زیرا ا ساخت و ترکیبشان راحت تر است.

برای برس هایتان، برای دقت بیشتر از برس های کوچکتر و کرکی استفاده کنید. شما نیاز به یک قلم مو برای شکل دادن و یکی برای برجسته کردن. شما می توانید از قلم مو های بزرگ زاویه ای استفاده کنید.

نقشه چهره تان را بکشید

نقاط اصلی برای کانتورینگ صورت شامل ناحیه زیر فک ، دو طرف شقیقه ها، دو طرف بینی و حفره های زیر استخوان های گونه است. نکته کانتورینگ هم همین است که شما باید از ساختار استخوانی خود به عنوان یک راهنما استفاده کنید و رنگ ها و سایه ها را متناسب با ساختار صورت بسازید.

ساخت و پرداخت کانتور صورت

هر قدر که کانتورینگ صورت شما طبیعی تر به نظر برسد، بهتر است! بنابراین همیشه مطمئن شوید که خطوط واضح و روشن از رنگ و کرم پودر بر روی صورتتان باقی نمانده باشد. از یک اسفنج مرطوب یا یک قلم مو برای ترکیب رنگ های کرم ها استفاده کنید. شما می توانید سرخ مایل به قرمز یا صورتی را بر روی گونه های خود را اضافه کنید تا کمی سرخی طبیعی به چهره تان افزوده شود.

برجسته سازی

برجسته سازی در کانتورینگ صورت را فقط برای مناطقی که نور به طور طبیعی آن را برجسته می کند مانند گونه ها، استخوان های ابرو، پل بینی، و چاله بالای لب انجام دهید.

اولین قدم در کانتورینگ صورت شناسایی شکل چهره شماست. در ادامه برخی از آموزش های ساده کانتورینگ برای انواع مختلف صورت را در پست های بعدی ارائه خواهیم داد.

  • آموزش کانتورینگ صورت برای صورت های قلب شکل
  • آموزش کانتورینگ صورت برای صورت های گرد
  • آموزش کانتورینگ صورت برای صورت های مربع
  • آموزش کانتورینگ صورت برای صورت های بیضی و کشیده
  • آموزش ککانتورینگ صورت برای صورت های مثلثی
  • آموزش کانتورینگ صورت برای صورت های مستطیل

نکات مهم در کانتورینگ صورت

در ابتدا ممکن است به نظر برسد کانتورینگ خیلی جالب نیست، اما همان طور که شما آن را انجام می دهید، ممکن است که به آن عادت کنید. در اینجا برخی باید و نباید های کانتورینگ را بررسی می کنیم.

اول اینکه هدف شما طبیعی به نظر رسیدن چهره تان باشد.

دوم اینکه در مورد محصولات از محصولاتی که بیش از اندازه مات و یا براق هستند استفاده نکنید.

سوم اینکه برای کانتور بینی خود، می توانید از نوار کاغذی برای ترسیم یک خط مستقیم استفاده کنید. دو خط را در دو طرف بینی خود بکشید، از گوشه داخلی استخوان بینی شروع کنید و U شکل را در نوک بینی ایجاد کنید.

چهارم اینکه از برس ها و ابزار مناسب و با کیفیت استفاده کنید.

 

همچنین ببینید

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

تاثیر جوش شیرین در رشد مو

اکثر خانم ها آرزوی داشتن موهای ضخیم، بلند و پر پشت دارند. اکثر افراد از …

دیدگاهتان را بنویسید