مجله گل گیس

خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید

خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید
loading...

برای رها شدن از خشکی لبها در فصل زمستون و پاییز این کار ها رو بکنید
یکی از مشکلات شایع به خصوص در فصل پاییز و زمستان خشک شدن مداوم لب ها و ترک خوردگی آنهاست. زیرا لب ها فاقد غدد چربی بوده و به خشکی محیط خارج خیلی حساس هستن و به آسانی ترک می خورند. لب های ترک خورده علل مختلفی داره و میتونه در هر فصلی اتفاق بیافتد.

رژ لب
رژ لب قرمز

جلوگیری از ایجاد لب های ترک خورده
یکی از کارهایی که بیشتر مردم برای مقابله با خشکی لب ها انجام می دهند خیس کردن لب ها با آب دهان است. این کار نه تنها مشکلی را حل نمی کنه بلکه موجب تشدید آن می شه. به جای لیس زدن از یک پماد یا رژ لب ویتامینه استفاده کنین.

خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید
خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید

نکته مهم
در زمستان به خصوص در روزهایی که باد زیاد می وزد با یک شال یا ماسک لب هایتان را بپوشانید.از پمادهای لب دارای ضد آفتاب استفاده کنین، چون آفتاب میتونه سبب ایجاد ترک در لب های شما بشه و یا اینکه آن را بدتر کنه. یک کپسول ویتامین E را باز کنین و آن را روی لب هایتان بمالید و اضافی آن را با انگشتتان پاک کنین.
پماد های موثر
یکی از علل خشکی لب ها، استرس و خستگی است که می توان با استراحت کافی و استفاده از ویتامین های کمی از مشکلات لب ها را رفع کرد. برای آنکه لب هایتان را مرطوب نگه دارید باید از محصولات با پایه وازلین یا موم زنبور عسل و یا پماد ساده وازلین استفاده کنین. از محصولات خوش طعم اجتناب کنین زیرا موجب می شن شما دائما در تلاش برای لیسیدن لب هایتان باشید.

loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.