مجله گل گیس

آموزش یک آرایش بهاری زیبا

آموزش یک آرایش بهاری زیبا
loading...

خیلی سخت است که شما بتوانید در این فصل، بهتر و و زیباتر از بهار به نظر برسید. بهار دنیایی از رنگ ها و طرح ها را در خود جای داده پس برای رقابت با آن نیاز به دانستن رمز و رازهای آرایشگری هستید. در ادامه این مطلب آموزش تصویری و گام به گام یک آرایش بهاری زیبا را برایتان در نظر گرفته ایم. با ما همراه شوید.

ابزار مورد نیاز

  • سایه براق و متالیک به رنگ روشن
  • قلم مناسب برای سایه زدن
  • ریمل ( به دلخواه )

قبل از آموزش باید یادآور شویم که نیاز نیست برای این فصل از خط چشم های سیاه، پر رنگ و تیره استفاده کنید به همین خاطر استفاده از ریمل در این سبک آرایش اختیاری است و صرفا برای پوشش سایه هایی است که به احتمال زیاد بر روی مژه های خواهد ریخت از ریمل استفاده می شود.

کافی است مراحل را با ما طی کنید.

ابتدا ظرفی آبی را در کنار دست خود قرار دهید و قلمو را با آن خیس کنید سپس قلم را داخل سایه کرده و تمام آن را به سایه چشم متالیک و براق خود آغشته کنید. در مرحله بعد قلم آغشته به سایه چشم را با حرکات رفت و برگشت و نه دورانی بر پشت چشم بمالید. دقت کنید که مانند تصویر شماره دو سایه نباید زیاد به داخل چشم نزدیک شود پس از این مرحله مژه ها را با مقدار کمی ریمل و یا در صورت دلخواه مژه مصنوعی آرایش کنید.

آموزش یک آرایش بهاری زیبا
آرایش بهاری
loading...

اضافه کردن نظر

مجله گل گیس، بخش محتوایی مجموعه اصلی گل گیس است که به ارائه محتوای جذاب و مفید در زمینه آرایش و زیبایی و سلامت جسم و روح می پردازد. تمامی محتوای مجله مناسب زنان بوده و این مجله همانند سایت اصلی به صورت تخصصی روی موضوعات مرتبط با زنان تمرکز می کند. برای ارتباط با ما می توانید از صفحه تماس استفاده کنید. و برای دریافت شرایط پذیرش آگهی در مجله گل گیس می تواید به صفحه پذیرش آگهی مراجعه کنید.