قوانین عضویت و استفاده

قوانین عضویت مراکز خدماتی در سایت گل گیس

۱٫ ارائه اطلاعات صحیح شامل اطلاعات تماس و نوع خدمات و … الزامی است؛ و در صورت مغایرت اطلاعات با واقعیت گل گیس حق دارد صفحه شما را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

۲٫ درج هرگونه محتوا شامل تصاویر نمونه کارها و اخبار و … باید متناسب با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. تخطی از این موارد در صورت تکرار منجر به مسدود شدن صفحه شما توسط گل گیس خواهد شد.

۳٫ در صورت عدم رعایت موارد ۱ و ۲ و مسدود شدن صفحه شما، مبلغ احتمالی عضویت بازپرداخت نخواهد شد.

۴٫ باز شدن مجدد دسترسی به صفحه شما تنها در صورت تصحیح اطلاعات و تنها برای ۵ مرتبه مقدور خواهد بود.

۵٫ امکان بازگشت حق عضویت در میان دوره عضویت مقدور نیست. هر چند کاربران می توانند بنا به درخواست خود سطح عضویت خود را تقلیل داده و یا درخواست حذف کامل اطلاعات خود را از سایت داشته باشند.

۶٫ مجموعه گل گیس تمام توان خود را در جهت معرفی خدمات اعضا به کار می بندد اما به علت وجود شرایط خارج از دسترس گل گیس، از جمله کیفیت خدمات، آدرس محل خدمات، شهر مورد نظر و … تضمینی در مورد جذب و ارسال مشتری برای اعضا ندارد.

۷٫ در صورت وجود هر گونه شکایت و درخواست از طریق مراجع قانونی، گل گیس حق دارد درخواست های آن مرجع محترم را به انجام رساند و اعضا در این زمینه حق اعتراضی ندارند.

۸٫ این قوانین در هر زمانی قابلیت تغییر و به روز رسانی را دارد.

قوانین استفاده کاربران از مجموعه گل گیس

۱٫ گل گیس می کوشد در همه حال اطلاعات درست و به روزی را در اختیار کاربران خود قرار دهد اما تعهد و تضمینی در زمینه درستی اطلاعات درج شده توسط خدمات دهندگان را ندارد.

۲٫ دقت در انتخاب خدمات دهنده مناسب بر عهده کاربر است و گل گیس وظیفه حل اختلافات احتمالی بین کاربران و اعضا را بر عهده ندارد.

۳٫ کاربران می توانند در صورت مشاهده اطلاعات نادرست و خلاف واقع مراتب را با مجموعه گل گیس در میان بگذارند تا در صورت لزوم اقدامات لازم انجام گیرد.

۴٫ اختیار تغییر و تصحیح بندهای این قوانین در هر زمان برای گل گیس محفوظ است.