راهنمای کاربران

ثبت نام و تکمیل پروفایل کاربری در گل امری ساده است که با کمی حوصله می توانید بهترین استفاده را از آن جهت معرفی خود و کسب و کار خود ببرید.
اگر در قسمتی از کار نیز به مشکل برخورد کردید؛ این صفحه می تواند پاسخ بسیاری از مشکلات شما باشد؛ و در نهایت در صورت نیاز می توانید برای حل مشکلات و سوالات خود با ما تماس ( ۰۲۱۸۸۴۸۷۴۱۵ ) بگیرید.

ویدئوی آموزش ثبت نام در گل گیس

قدم اول: ثبت نام در گل گیس
در اولین قدم با توجه به نوع کاربری خود ( آرایشکاه، کلینیک های زیبایی ) یکی از فرم های ثبت نام که در بالای صفحه اول ( طبق تصویر زیر ) نمایش داده شده است را با کلیک کردن روی آیکون آن انتخاب کنید.

gg1

سپس با توجه به نوع انتخاب نوع کاربر، فرمی شبیه تصویر زیر ظاهر می شود که باید موارد آن را تکمیل نمایید. در تکمیل این فرم به موارد زیر دقت نمایید:
بخش نام کاربری حتما بیاد با حروف انگلیسی انتخاب شود.
بخش توضیح کوتاه در مراحل بعد به سادگی قابل تغییر نیست. پس با دقت بهترین معرفی و توضیح را در مورد خود یا کسب و کار خود بنویسید.
در بخش تخصص ها و شهر، شما می توانید بیش از یک مورد را انتخاب نمایید.طبیعتا آرایشگاه یا کلینیک شما در چندین زمینه تخصصی فعال است.

gg2

در نهایت با کلیک روی دکمه ثبت اطلاعات و نمایش تصویر زیر ثبت نام اولیه شما انجام می شود.

gg3

نکته: در این مرحله در صورت تمایل می توانید به سرعت و از همان ابتدا نوع کاربری خود را به سطح نقره ای یا طلایی برسانید. در زمینه تفاوت های سطوح کاربری ( برنزی، نقره ای، طلایی ) می توانید صفحه مزایای ارتقاء سطح کاربری را مطالعه کنید.
پس از این مرحله طی ۲۴ ساعت و پس از تایید پروفایل شما، ایمیلی ( تصویر زیر ) حاوی نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به پروفایل خود، دریافت می کنید. با استفاده از این امکان می توانید پروفایل خود را تکمیل کرده و مدیریت نمایید.

نکته: دقت کنید که این ایمیل ممکن است به پوشه اسپم یا جانک میل شما رفته باشد. پس اگر آن را در صفحه اصلی ایمیل خود ( inbox ) ندیدید، سری هم به آنجا بزنید. در صورت وجود ایمیل در پوشه اسپم، بهتر است برای دریافت درست سایر ایمیل های مدیریتی در آینده، ایمیل دریافتی را از حالت اسپم خارج کنید.
برای ورود به پروفایل خود می توانید از گوشه بالا سمت چپ سایت و با استفاده از نام کاربری و رمز ورود دریافتی وارد شوید.

با کلیک روی نام خود وارد صفحه پروفایل تان خواهید شد. و با کلیک روی دکمه تنظیمات وارد بخش مدیریت پروفایل خود می شوید.