چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟


چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟

ماهیت برخی از کارها به گونه ای است که ظاهر در آن نقش حیاتی دارد. مثلا برای فروشنده ها یا کسانی که به عنوان مسئول دفتر مشغول به کارند لازم است همیشه در محیط کار آراسته به نظر برسند. همه ما، چه کارمند و چه خانه دار، در قفسه و کمد لوازم آرایشمان رژ لب های زیادی داریم. اما واقعا چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز و یا رنگ هایی از این دست استفاده کنیم؟ پاسختان را در ادامه این مطلب جستجو کنید.

رژ لب قرمز معمولا از جنس بهتری ساخته می شود، با کیفیت تر هستند و ماندگاری رنگ آنها بیشتر است. از طرفی شما وقتی مشغول کار هستید متوجه گذر زمان نشده و نمی توانید مدام به آینه نگاه کنید. همچنین کارهای دیگری مثل غذا خوردن را با سرعت بیشتر و دقت کمتری انجام می دهید همین امر باعث می شود رژ لب به مرور زمان کم رنگ شود. پس اگر از رژ های روشن و ملایم استفاده کنید همان ساعات اولیه از روی لب پاک می شود. از طرفی وقتی شما ۵ روز هفته را رژ قرمز به لب داشته باشید کم کم رنگ لبتان نیز اندکی تغییر کرده و دیگر زمان هایی که حتی وقتی رژ به لب ندارید،بی حال به نظر نمی رسید.

چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟

چرا باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم؟

به طور کلی رژ لب قرمز یک رنگ رسمی است و می توان آن را بسیار ساده با لباس های کلاسیک ست کرد این نیز یکی از دلایلی است که باید در محیط کار بیشتر از رژ لب قرمز استفاده کنیم. شاید این سوال را در ذهن داشته باشید که استفاده از رژ قرمز می تواند زننده باشد اما لازم است بدانید در یک نظر سنجی غیر رسمی تنها ۱۴/۷ درصد از زنان معتقد بودند که نباید از رنگ قرمز برای رژ لب در محیط کار استفاده کرد. پس از رژ قرمز با لذت فراوان استفاده کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید