مدل لباس سفید و مشکی


مدل لباس سفید و مشکی

لباس مجلسی آن هم از نوع کوتاه و آن هم از نوع آستین دار و آن هم به رنگ سفید و مشکی محشره! شاید شما هم مثل من یکی از طرفداران مدل لباس سفید و مشکی باشید، این هارمونی ایجاد شده  که از نبودن رنگ و یا بی رنگی ایجاد می شود عمیق ترین نوع تضاد رنگی در دنیا محسوب می شود. رنگ سفید و مشکی که در دو سر طیف رنگی هستند و در واقع تمام رنگ های دنیا بین این دو رنگ است؛ شاید باورتان نشود که به خود خود این رنگ ها رنگ ندارند و رنگ های خنثی محسوب می شوند. در تمام دنیا تنها رنگ هایی که تمام افراد بینا، کور رنگ، کم بینا و… می بینند همین دو رنگ است.

در واقع این دو رنگ در تضاد عجیب و عمیق خود تداعی کننده مفهوم هایی هم چون هستی و نیستی، مرگ و زندگی، خوبی و بدی، پاکی و ناپاکی و هر مفهوم شدیدا متضاد در دنیا با این رنگ ها نشان داده می شوند. همانطور که در ینویان چینی (چرخ زندگی) این دو رنگ دائما در حال چرخش هستند و هر کدام از آنها به معنای زندگی و عدم زندگی هستند و هر یک به تنهایی و بدون دیگری باقی نخواهند ماند.

گالری مدل لباس سفید و مشکی

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید