ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران


ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران

به گزارش گل گیس به نقل از پایگاه خبری فوتسال ایران، در حالی که قر‌عه‌کشی مسابقات جا‌م جها‌نی فوتسال برگزار شده و تیم ‌ملی بانوان ایران حریفان خود که در گروه دوم مسابقات جام جهانی، کشورهای پرتغال، برزیل و کاستاریکا هستند را شناخته است، به احتمال فراوان تیم ‌ملی به این ر‌قا‌بت‌ها اعزام نمی‌شود.
مشکلات مربوط به گرفتن ویزای گواتمالا دلیل اصلی این موضوع اعلام شده است. علی کفاشیان در این باره گفت: من هنوز هم منتظر ویزا هستیم اما گرفتن ویزای گواتمالا کار سختی است و با توجه به زمان باقی‌ مانده تا آغاز ر‌قا‌بت‌ها باید بگویم که به احتمال فراوان این اعزام لغو خواهد شد.

ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران

ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران

او در ادامه افزود: ما تلاش کردیم که ابتدا ویزای فرودگاهی بگیریم تا تیم راحت‌تر به این ر‌قا‌بت‌ها برود، اما این اتفاق تا الان رخ نداده است. قرار بود به مکزیک برویم و از آنجا ویزا بگیریم، اما با توجه به این که گواتمالا اعلام کرده است که هزینه این سفر را نمی‌دهد بر همین اساس این موضوع نیز لغو شده است. برای گرفتن ترانزیت آلمان نیز شرایط کافی وجود ندارد و بر همین اساس می‌گویند که به احتمال فراوان تیم ‌ملی فوتسال بانوان به این مسابقات اعزام نمی‌شود.
رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن این اعزام به ضرر تیم ‌ملی نیست و حیف نیست که این موقعیت از دست برود؟ گفت: بله. حیف است که ما این فرصت را از دست بدهیم، اما من هم حیف هستم!

ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران

ضد حالی ناروا به تیم فوتسال بانوان ایران

تمامی این حرف ها و سخن ها در حالی است که بانوان فوتسالیست سال قبل هم به خاطر هزینه های زیاد سفر به آمریکای جنوبی در جام جهانی کوچک شرکت نکرده بودند. و حالا آخرین پیشنهاد مسئولان فدراسیون گواتمالا برای صدور ویزای این کشور، اقدام کاروان ایران از طریق سفارت آلمان برای دریافت ویزای شینگین و سفر به این کشور برای گرفتن ویزای گواتمالا بوده است! پیشنهادی که به گفته الهه عرب عامری نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال عملی نیست.

این مسابقات از اوایل آذر آغاز می شود و تیم ملی فوتسال بانوان به خاطر مشکلات تهیه ویزای کشور گواتمالا از حضور در رقابت های امسال بازماند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید