چه رنگ ابرویی مناسب چه رنگ مویی است


چه رنگ ابرویی مناسب چه رنگ مویی است

رنگ ابرو که تاثیر بسیاری در هماهنگی تنالیه رنگی در چهره ی افراد دارد و گاها با تغییر این جزء کوچک، تغییرات بزرگی در زیبایی صورت به وجود می آید، بسیار پیش می آید که از نظر افراد دور بماند و یا به قدر کافی به آن اهمییت داده نشود. اما امروزه که بامد شدن سبک ابروهای پهن، ابروها بیشتر و بیشتر به چشم می آیند، بد نیست به اهمییت این موضوع توجه بیشتری شود.
ال لیری، یکی از آرایشگران معروف و طراح زیبایی، پیشنهادات اصولی خاصی را ارائه کرده است که دانستن آن خالی از لطف نیست.

نکته: به طور کلی، رنگ طبیعی ابروها، برترین انتخاب هر فرد خواهد بود.اما فراموش نکنید در صورتیکه موهایی بسیار تیره ای دارید، از رنگ کردن ابروها با رنگ های خیلی تیره اجتناب کنید.

اصول تناسب رنگ ابرو با رنگ مو

موهای مشکی و تیره

به عقیده ال لیری، افرادی که موهایی مشکی دارند، بهتر است به سراغ رنگ های قهوه ای تیره برای ابرو بروند. این ترکیب، علاوه بر ظاهری طبیعی، بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

موهای بلوند و روشن

خانم هایی که موهای بلوند دارند لازم است به ته رنگی که برای ابروهای خود انتخاب می کنند، توجه خاصی داشته باشند. ال لیری توصیه می کند که این افراد بهتر است رنگی را برگزینند که کمی ته رنگ سبز داشته باشد.
افرادی که تا به حال از رنگ های گرم میل به قرمز استفاده می کردند، این نکته را فراموش نکنند.

موهای قرمز

پیشنهاد لیری برای این دسته از افراد، رنگ قهوه ای مایل به قرمز ، همراه با کمی خاکستری متوسط است.این رنگ،به ابروها، بعد جذابی خواهد داد.
تاکید لیری بر هر دو رنگ قرمز و خاکستری است.چرا که خاکستری، جزء رنگ های زیبا و خنثی محسوب شده و در واقع، نگاهی گیرا به چشم ها می بخشد.

چه رنگ ابرویی مناسب چه رنگ مویی است

چه رنگ ابرویی مناسب چه رنگ مویی است

البته نا گفته نماند، به کار بردن اصول و روش صحیح استفاده از مواد آرایشی همانند سایه ابرو و یا مداد ابرو نقش انکار ناپذیری در ایجاد نمایش زیبایی ابروها دارد، بد نیست در این زمینه سری به مطلب سایه ابرو سبکی نو در آرایش، که اصول صحیح سایه زدن را آموزش می دهد بزنید. به عقیده لیری، اگر ابروهای پر و کاملی دارید، فقط کافی است با کمی پودر و سایه ابرو ، داخل ابروها را سایه بزنید و چنانچه ابروهای شما کم پشت است، ابتدا با یک مداد، فرم ابروها را طراحی و مشخص کرده و سپس با سایه ابرو داخل ابروها را پرتر کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید