روش های زیباتر کردن بینی


روش های زیباتر کردن بینی

یکی از موارد مورد توجه در زیبایی از نظر چهره شناسان عضوی به نام بینی در صورت و چهره افراد است، این عضو از نظر زنان نیز دارای اهمییت زیادی است، چرا که آمار بالای عمل های زیبایی بینی صحت این جمله را تایید می کند. بینی عضو حساس و تاثیرگذاری در مرکز صورت است. بسیارند افرادی که از بزرگ یا کوچک بودن بینی، کشیده یا پهن بودن آن شکایت دارند و دنبال روشی می گردند تا بینی شان را زیباتر کنند. برای زیباسازی و جوانسازی بینی همیشه اولین انتخاب جراحی نیست روش های ساده ای مثل آرایش یا حتی روش های غیرتهاجمی که متخصصان پوست به کار می گیرند، می تواند باعث زیباتر شدن حالت بینی شود. در این مطلب در گفت و گویی با دکتر بهروز باریک بین، متخصص پوست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با روش های زیباسازی و جوانسازی بینی آشنا می شویم.

ابتدا بینی خود را جوان سازی کنید!

جوان سازی بینی با متخصصان پوست و آرایشگران از روش هایی برایمان بگویید که به جوانسازی بینی کمک می کند. آیا همیشه برای زیباکردن بینی به جراحی نیاز داریم؟نه، در صورتی که مشکل از استخوان بینی باشد، باید به متخصصان پوش و حلق و بینی یا متخصصان زیبایی مراجعه کرد اما برای جوانسازی پوست بینی و رفع چین و چروک ها یا رفع برخی نواقص و فرورفتگی ها می توان به متخصص پوست مراجعه کرد.برخی مسائل مثل ضخیم بودن و چربی بیش از حد پوست بینی از جمله مسائلی است که نه تنها باعث نازیبایی می شود بلکه در عمل جراحی زیبایی بینی هم اختلال ایجاد می کند و باید آن را ابتدا برطرف کرد. لک های روی بینی، خال و کک و مک یا لک بارداری هم زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهند و می توان با رفع آنها صورت را زیباتر و جوان تر کرد.

روش های زیباتر کردن بینی

روش های زیباتر کردن بینی

از چین و چروک بینی در چه افرادی شایع تر است و چه درمانی دارد؟

برخی افراد حین خنده یا صحبت کردن فرمی به صورت خود می گیرند که انقباض عضلات آن باعث می شود به مرور در ۲ طرف بینی چروک هایی ظاهر و چین های دینامیک به چین های استاتیک یا ماندگار تبدیل شوند. یکی از روش های درمان در این حالت تزریق بوتاکس به عضلات مربطوه است. با این تزریق عضلات درگیر ضعیف و چین ها به مرور کم عمق و حتی محو می شوند.برای درمان چین و چروک بینی می توان از لیزرهای لایه بردار و زخم کننده مثل CO2 یا اربیوم یا لیزرهای غیرزخم کننده مثل ایکون هم استفاده کرد. این لیرزها نتایج قابل قبولی ایجاد می کنند و موثرند. روش های نوردرمانی دیگر مثل ای پی ال ها هم سیستم های جوانساز غیرلیرزی هستند که مفیدند و در ناحیه بینی علاوه بر رفع چین و چروک، جوش ها یا نقطه های سرسیاه بینی را هم کم می کنند.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید