آموزش استفاده از ریمل ابرو


آموزش استفاده از ریمل ابرو

ریمل ابرو یک محصول منحصر به فرد هست که در این مطلب براتون کار با اون رو توضیح می دم برای ابروهای کم پشت ویا ابروهای کمرنگ استفاده از ریمل ابرو می تونه ظاهری زیبا برای ابروهایتان ایجاد کنه و حتی می تونید از ریمل ابرو برای نگه‌داشتن موهایی از ابرو که حالت نمی‌گیرند برای ثابت کردن در جای خود استفاده کنین.

ژل ابرو یا ریمل ابرو؟

به ریمل ابرو، ژل ابرو و یا رنگ ابرو هم گفته می شه. این محصولات شبیه ریمل هستن اما با ابرو سازگارند و رنگدانه‌های کمتری دارند و سبک‌تر هستن. ابتدا شاید در کنترل میزان استفاده از آن مشکل داشته باشید اما بعد از مدتی که استفاده از آن را آموختید متوجه می‌شوید این ژل‌ها ظاهر خیلی طبیعی به ابرو ها می دهد.

کار با ریمل ابرو

اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو خیلی خوبه و کمک کننده است. ریمل ابرو هم ابروها را منظم و مرتب میکنه، و هم بر جذابیت اون رو زیاد می کنه. به خاطر این که خیلی خوب روی تار های ابرو می شینه و باعث نمی شه از زیر پوست ابرو حالت بد نما و تابلو داشته باشه و بیشتر حالت بافت طبیعی به تارهای ابرو میده.

آموزش استفاده از ریمل ابرو

آموزش استفاده از ریمل ابرو

رنگی و بی رنگ

ریمل ابرو دو نوع داره ساده و رنگی نوع ساده ی اون برای کسانی خوبه که به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارن، در حالی که نوع رنگی این ریمل برای کسانی که میخوان ابروهای کم پشتشون بهتر به نظر بیاد خوبه.

طرز استفاده

اول صورتتون رو شسته و خوب خشک کنین. بعد روند آرایش کردنتون رو مثل همیشه انجام داده و ریمل ابرو رو به طور مستقیم روی ابروتون بزنین فضاهای خالی رو پر کنین، اما یادتون باشه که بیش از حد ریمل نزنین چون مطمئنا دلتون نمیخواد غیرطبیعی به نظر بیاین.

لوازم آرایشhttp://golgis.com/shop/3-makeup

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید