فوت و فن استفاده از مژه مصنوعی برای مبتدی ها


استفاده از مژه مصنوعی برای مبتدی ها

استفاده از مژه مصنوعی به شیوه ای نادرست می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند مشکلاتی از جمله استفاده بیش از حد از مژه، شکستن آن، ظاهر غیر منطقی و … . در این پست شما را با یک آموزش کاملا تصویری از فوت و فن استفاده از مژه مصنوعی برای مبتدی ها غافلگیر خواهیم کرد.

ابزار مورد نیاز:

  • مژه مصنوعی دلخواهتان ( در تصویر زیر از مژه پر پشت استفاده شده است )
  • قیچی ابرو
  • چسب مژه
  • موچین

مراحل کار:

ابتدا مژه را به ۴ قسمت مساوی تقسیم کنید. برای تقسیم مساوی آن می توانید ابتدا مژه را از وسط به دو نیم کرده و هر نیمه را نیز باز به دو قسمت تقسیم کنید. سپس با استفاده از یک موچین از قسمت خارجی چشم شروع به چسابدن تکه ها کنید. تنها نکته ای که وجود دارد این است که نباید اجازه دهید بین قسمت های مختلف فاصله ایجاد شود. برای پر پشت تر شدن قسمت های مختلف می توانید این تکه ها را تا حدودی روی یکدیگر نیز قرار دهید.

فوت و فن استفاده از مژه مصنوعی برای مبتدی ها

فوت و فن استفاده از مژه مصنوعی برای مبتدی ها

استفاده از این شیوه باعث می شود تمرکزتان بر روی چسابدن مژه را بیشتر کند زیرا که قطعات مژه مصنوعی کوچک بوده و تسلط بیشتری بر روی آن دارید. دقت کنید که باید مژه را بعد از آرایش چشم و استفاده از سایه و قبل از کشیدن خط چشم و ریمل بچسبانید. به این ترتیب پورد سایه بر روی مژه ها نخواهد ریخت. نتیجه کار با استفاده از این روش برای مبتدی ها دقیقا مانند زمانی است که یک میکاپ آرتیست حرفه ای از مژه مصنوعی استفاده کرده باشد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید