آموزش تصویری طرز صحیح رژ گونه زدن


طرز صحیح رژ گونه زدن

به تصور عموم زنان رژ گونه بخش جزئی در آرایش صورت است اما گریمورهای حرفه ای با توجه به عوامل مختلفی نظیر فرم صورت و هدفی که در پی ایجاد رژگونه دارند، روش های مختلفی برای استفاده از آن در آرایش چهره معرفی کرده اند. در این مطلب می خواهیم طرز صحیح رژ گونه زدن ، باتوجه به عوامل مختلف را به صورت کاملا تصویری توضیح دهیم.

فرم اول از طرز صحیح رژ گونه زدن

این روش که به روش بی نهایت معروف است برای تمام فرم های صورت مناسب است. در واقع رژگونه ایجاد شده در این روش فرمی طبیعی به گونه می دهد و می توانید از آن برای آرایش روزمره استفاده کنید. برای ایجاد فرم بی نهایت با استفاده از قلموی مناسب از استخوان انتهایی گونه شروع کرده به سمت قسمت گوشتی آن حرکت کنید سپس قلم را چرخوانده و مسیر را برعکس طی کنید. برای درک بهتر به عکس زیر توجه کنید.

طرز صحیح رژ گونه زدن

طرز صحیح رژ گونه زدن

فرم دوم از طرز صحیح رژ گونه زدن

این فرم مناسب افرادی است که صورت کشیده دارند و به اصلاح فرم چهره آنها مثلثی است. در این فرم رژ گونه بر قسمت گوشتی گونه به صورت دورانی زده می شود. با این کار فرم صورت از حالت کشیدگی خارج شده و با کمترین زحمت می توانید به فرم طبیعی چهره برسید. به تصویر زیر نگاه کنید.

طرز صحیح رژ گونه زدن

طرز صحیح رژ گونه زدن

فرم سوم از طرز صحیح رژ گونه زدن

برخی از چهره ها حالت هرمی داشته به طوری که استخوان فک بزرگ تر از استخوان ها شقیقه و گونه است برای این دست افراد باید به این فرم رژگونه زده شود. برای این فرم برس باید در خط بالایی استخوان حرکت کند یعنی تاکید بیشتر بر روی استخوان های بالایی صورت باشد. حرکت برس در این فرم باید به سمت ابرو و حتی گاهی اوقات تا شقیقه ها کشیده شود.

این کار باعث کاهش عرض استخوان ها فک و افزایش عرض استخوان ها گونه می شود و صورت را به حالت طبیعی باز می گرداند. این فرم از رژگونه زدن حتی برای صورت های طبیعی و نرمال نیز قابل استفاده است. این سبک الهام گرفته شده از سبک های مجسمه سازی است.

طرز صحیح رژ گونه زدن

طرز صحیح رژ گونه زدن

فرم چهارم از طرز صحیح رژ گونه زدن

در فرم آخر رژگونه زدن حرکت برس از استخوان گونه شروع شده و به سمت گوشه لب امتداد می یابد . در این شکل تاکید بیشتر بر روی استخوان زیرین گونه است. در صورتی که می خواهید از لباس مجلسی باز و کوتاه استفاده کنید و یا دارای صورتی گرد هستید برای آرایش صورت از این سبک رژگونه زدن بهره ببرید. این فرم باعث می شود عرض صورت کمتر شده و صورت از حالت گردی خارج شود.

طرز صحیح رژ گونه زدن

طرز صحیح رژ گونه زدن

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید