خط لبی برای لب های نازک


خط لبی برای لب های نازک

خط لب همیشه می تواند یک پیشنهاد خوب برای جذابیت بخشیدن به لبهای شما باشد و استفاده از آن در مواقعی ضروری نیز به نظر می رسد؛ اما چند نکته را در هنگام استفاده از خط لب به یاد داشته باشید. زیرا که شما قطعا ارزش واقعی یک خط لب بجا و به موقع در آرایشی موفق را می دانید.

خط لب برای لب های نازک

اگر شما لب های نازک، ناهمگون و نامتوازن دارید. نقش خط لب در اینجا بسیار حیاطی و تعیین کننده است.خط لب خود را یک تا دو پرده از رنگ لب طبیعی خود تیره تر انتخاب کنید. اینکار باعث می شود در حالت طبیعی فرم لب های شما برای بیننده ای از فاصله نزدیک نیز جذاب و دیدنی و بدون جلب توجه ناهمگونی لب های شما، مشاهده شود. در حالی که برجسته کردن لب با خط لب هایی که خانوم ها خارج از محدوده طبیعی لب های شان ترسیم می کنند یکی از متد های استفاده از خط لب نیز هست، پیشنهاد هنرمند آرایشگر نیک باروز این است که در نمایش بزرگی لب های خود زیاده روی نکنید این کار را می توان در انتخاب رنگ رژ لب بهتر انجام داد ( برجسته نشان دادن لب ها ). البته تا حدودی می توان با خط لب و رژ لب ابعاد لب های نازک را اصلاح نیز کرد.

راز گل رز برای داشتن لب هایی درخشان

اگر می خواهید رژلب های براق و غنی از رطوبت داشته باشید و تا پایان مهمانی مانند یک چشمه جوشان رنگ لب های شما بدرخشد در حالی که دیگران با رژلب های مات و رنگ پریده به این سو و آن سو می روند، نیازی به تجدید رژ لب نخواهید داشت. اگر تنها یک ایده حرفه ای از آرایشگر و هنرمند تروی سورات برای شما مطرح شود و به آن عمل کنید، تروی می گوید یک مرطوب کننده طبیعی همیشه بیشتر باقی خواهد ماند و آن راز، گل رز است. این معجزه گر را پیش از استفاده از رژ لب به لب هایتان بزنید و سپس از یک رژ لب معمولی روی آن استفاده کنید خواهید دید که همان رژ لب معمولی مانند یک محصول بسیار با کیفیت ظاهر می شود و تا پایان مهمانی شبانه با همان کیفیت اولیه باقی می ماند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید