راز های استفاده از برق لب


رازهای استفاده از برق لب

برق لب یکی از محصولات پرطرفدار آرایشی است، و یاد گرفتن فوت و فن استفاده از آن اصلا کار سختی نیست. به یاد داشته باشید که برق لب با رژ لب تفاوت داره بعد یادگیری استفاده از آن مهم است.

اصول استفاده از برق لب

رژلب و برق لب

آیا می دانستید که می توان برق لب های رنگی را همراه با رژ لب کشید این کار نه تنها رژلب شما را جلوه دارتر میکنه بلکه درخشندگی و براقی خاصی به لب هایتان می بخشد. بعد ابتدا رژ لب موردعلاقه تان را بزنید و بعد با برق لب آن را درخشنده تر کنین.

مرطوب کننده گی

لب های خشک لب های مناسبی برای رژلب و برق لب زدن نیستند. بعد قبل از هرچیز از نرم، مرطوب و لطیف بودن لب های خود اطمینان حاصل کنین. مالیدن یک لایه نازک مرطوب کننه روی لب های خود قبل از مالیدن برق لب، بهترین راه برای فوق العاده به نظر رسیدن لبهایتان است. این یکی از ترفندهای اولیه زدن برق لب است.

از وسط لب ها شروع کنن

این را می دانیم که باید رژ لب را روی قوس لب از چپ به راست کشید حالا یکی از جالب‌ترین ترفندهای زدن برق لب این است: با برق لبتان یک نقطه درست در وسط لبتان ایجاد کنین، بعد برق لب را از این نقطه پخشش کنین. با این عمل روکشی صاف، براق و یکدست به لبانتان خواهید بخشید.

فقط یک لایه

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که خیلیی از خانم ها مرتکب می شن استفاده بیش از حد از برق لب برای پر نشان دادن لب هایشان است. خانم ها لطفا توجه داشته باشید که برای براق کردن و درخشنده کردن لب هایتان یک لایه ی نازک از برق لب هم کافی است.

رازهای استفاده از برق لب

رازهای استفاده از برق لب

براق کردن رژ

به هرحال شما می تونید از برق لب های بی رنگ و شفاف هم استفاده کنین. اگر می خواهید تنها کمی لبهایتان را براق کنین از برق لب های شفاف و بی رنگ استفاده کنین. با این روش لب هایتان برجسته تر خواهد شد!

رژ لب
رژ لب قرمز

زیاد زدن برق لب

به یاد دارید که گفتیم یک لایه نازک برق لب بکشید اگر استفاده هر روزه دارید و می خواهید در تمام طول روز لبهایتان براق باشه باید بیشتر به این نکته توجه داشته باشید. حتی اگر در تمام طول روز هم برق لب می‌زنید باز هم به یاد داشته باشید که فقط یک لایه‌ی نازک بکشید.

حجم دهنده ها

بعضی خانم ها از کوچکی لب هایشان ناراضی اند و تمایل زیادی هم به بوتاکس ندارند. راه حل مناسب این خانم ها استفاده از برق لب‌های حجیم کننه است. فقط به خاطر داشته باشید: یک نقطه در میانه‌ی لب‌ها و بعد امتداد آن نقطه از طرفین. این کار راز داشتن لب هایی پرتر و براق تر است.

براق یا مات؟

در آخر در یادگیری چگونه آرایش کردن لب هایتان همیشه به این نکته توجه داشته باشید که می خواهید لب‌هایتان درخشنده‌تر جلوه کنه یا نه آیا اصلاً لب هایتان به براق کننه احتیاج داره یا فقط به دنبال مرطوب کننه برای لب هایتان هستید و یا …

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید