روش درست استفاده از کرم


روش درست استفاده از کرم

آیا روش درست استفاده از کرم را می دانید؟ هدف از کرم زدن این است که نواحی که خشک تر هستن یا برفرض قرمزی دارند، پوسته پوسته شدن رو تشخیص بدید بخصوص در اطراف بینی و چانه. لزومی‌نداره با کل پوست صورت یکسان برخورد کنین. از کرم روزی که استفاده می کنین کمی‌به انگشتتان بزنید و بین انگشتان دستتان کمی‌آن را گرم کنین این کار خیلی مهم و خوب است چون باعث می شه مواد داخل کرم به دمای بدن شما برسد و کرم بهتر جذب پوستتان بشه.

شاید در نگاه اول این مقاله تکراری و نخ نما باشد، اما با خواندن کامل راهنمایی های درون آن به خوبی به این نتیجه می رسید که شاید گاهی انتظار ما از بر آورده نشدن یه نتیجه، کاربرد نا صحیح آن باشد.

ابتدایی ترین نکته درباره استفاده از کرم ها

ابتدا قسمت‌های آسیب دیده و خشک تر را با استفاده از سر انگشتانتون کرم بزنید و از حرکات دورانی استفاده کنین.بعد کمی‌ دیگه کرم بین انگشتانتون گرم کنین و روی گونه‌ها را از پایین به بالا و با حرکات جارو مانند بمالید دقت کنین اصلا پوستتون را نکشید و حرکات بالا به پایین نداشته باشید همیشه دقت کنین که حرکات دستتون باید خلاف بخاطر شل شدن پوست باشه. پیشانی را هم با حرکات دورانی خیلی نرم و ملایم کرم بزنید.بعد به آرامی‌روی گردن را کرم بزنید.

روش درست استفاده از کرم

روش درست استفاده از کرم

کرم دور چشم

برای چشم‌ها هم کرم دور چشم استفاده کنین. زیرا پوست اطراف چشم نازکتر است و درعین حال حرکات زیادی داره به دلیل خندیدن وغیره با استفاده از انگشت کوچکتون رو آغشته به کرم دور چشم کنین. به آرامی‌کرم را با ضربات آرام حدود یک سانت پایین تر چشم بزنید از گوشه داخلی به سمت گوشه بیرونی. کرم چشم خودش پخش می شه بعد نزدیک خط مژه نزنید که به چشمتان برود.دور چشم را نمالید بلکه ضربه بزنید تا زمانی که کرم کاملا جذب بشه.

سالن آرایش و زیباییhttp://golgis.com

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید