حالت دادن سریع به ابرو


حالت دادن سریع به ابرو

ابرو نقش مهمی در حالت چهره شما دارد از طرفی چند نکته ساده نیز برای داشتن یک ابرو خوش فرم و زیبا وجود دارد که با رعایت آنها می توانید به فرم دلخواه و ثابتی برای ابروها دست پیدا کنید. این نکات شامل برداشتن موهای بی حالت و قیچی کردن آنها، شانه کردن مرتبط موهای ابرو و سپردن کار اصلاح ابرو به دست آرایشگر حرفه ای در سالن های زیبایی معتبر می باشد. اما این اقدامات اولیه و همیشگی است و برای حالت دادن سریع به ابرو باید کارهای دیگری نیز باید انجام داد.

باید بدانید قبل از شروع آرایش صورت و کشیدن مداد و یا تتو موقت ابرو باید یک اصل اساسی را رعایت کنید. آن نکته حالت دادن مناسب ابرو با فرم آرایشتان است. برای این کار یک راهنمای ساده تصویری را با عنوان حالت دادن سریع به ابرو انتخاب کرده ایم که در این مطلب آن را بررسی کرده و توضیح می دهیم.

قبل از شروع کار ابروها را با یک شانه ابرو ( فرمی شبیه به برس ریمل دارد. در صورتی که نتوانستید برس ابرو را در بازار بیابید می توانید از برس ریمل های خشک شده استفاده کنید آنها را خوب بشویید و خشک کنید وسپس استفاده کنید. ) ابروها را به فرم مورد نظر برسانید. در صورتی که مویی بلند خارج از فرم دیدید حتما با قیچی ابرو آن را کوتاه کنید. سپس برس ابرو را به کمی اسپری حالت دهنده ابرو ( از اسپری حالت دهنده مو نیز می توانید استفاده کنید. ) آغشته کرده و به روش نشان داده شده در تصاویر شماره ۲ ، ۳ و ۴ بر روی ابرو ها بکشید. هنگام حرکت ابرو چند ثانیه برس را بر روی موها نگه داشته تا اسپری موجود بر روی ابرو ها خشک شود. حالت های نشان داده شده در این تصاویر و سمت و سوی آنها بسیار مهم است. پس از این کار می توانید از مداد ابرو و سایر لوازم آرایش تان استفاده کنید.

حالت دادن سریع به ابرو

حالت دادن سریع به ابرو

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید