جدیدترین مدل های تونیک بافتنی


جدیدترین مدل های تونیک بافتنی

با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و زمستان جدیدترین مدل های تونیک بافتنی به همراه ست کلاه سوپرایزی مجله گل گیس برای شما عزیزان است. از آنجا که این روزها دختران و زنان عزیز کشورم بسیار به زیبایی و شیک پوشی اهمییت می دهند و ما نیز این توجه را قدر می دانیم، در مجله گل گیس با جدیدترین و خاص ترین مطالب در  بخش های مربوط به مد و لباس، آرایش و زیبایی، دکوراسیون، اخبار زنان، سلامت جسم و روح در خدمت شما عزیزان هستیم.

آن بخش از دوستاران مجله گل گیس که ما را با محبت های بیشمار خود و پیام های متعدد مشعوف می کنند، در انتظار  گالری های زیبا و مطالب خاص مجله خود باشند.

جدیدترین مدل های تونیک بافتنی امسال چه طرح و سبکی دارند؟

هنرمندان بافنده آماده باشید برای بافت تونیک های بافتنی که در آنها بیشتر از سبک کشبافت و حاشیه هایی به شکل طرح های اسلیمی با رنگ های شاد و گرم استفاده شده است. البته بد نیست برای بافت این سبک تونیک بافتنی برای زمینه ی اصلی تونیک از رنگ هایی مانند سورمه ای، و خاکستری استفاده کنید. زیرا این رنگ ها به راحتی در کنار رنگ های شادی که در سایر قسمت ها و حاشیه استفاده می کنید می نشیند و از طرفی ست کردن این تونیک ها با شلوارهای جین و یا اسپرت به راحتی امکان پذیر می باشد.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید