جدیدترین مدل چراغ خواب زنانه


جدیدترین مدل چراغ خواب زنانه

شاید یکی از اساسی ترین بخش های افزایش قدرت زیبایی در منزل توجه به نور و نور پردازی باشد، بخش هایی از نور منزل که توسط ما خانم ها برنامه ریزی و انتخاب می شود بخش لوستر ها، لایتینگ ها، و استفاده از آباژور و چراغ خواب های منزل است. و این چراغ ها و لایتینگ ها می تواند فضای روحی و روانی حاکم در منزل را به شدت تغییر داده و معنا سازی کند. از آنجا که در قرن جدید همه دچار شتابزده گی و استرس هستند، درست کردن این فضاها در منزل به آرامش بیشتر افراد خانه کمک شایانی می کند.

امروزه طراحان صنعتی در پی برنامه ریزی برای طراحی جدیدترین مدل چراغ خواب زنانه هستند. زیرا استفاده از این مدل ها به دلیل فیگوراتیو بودنشان بیشتر از انحنا های بدن زنانه به دلیل جذابیت های بیشتر استفاده می شود و استفاده از مدل انحنای بدن مردانه نه تنها زیبایی خاصی ندارد، بلکه تنها احساس امنیت و قدرت در ذهن تداعی می شود. در این مطلب ما چند نمونه از چراغ ها و لایتینگ های فیگوراتیو مردانه را به نمایش گذاشتیم و آن هم صرفا جهت مقایسه شما عزیزان بوده تا مفهوم واقعی قابل درک باشد. این چراغ خواب ها که در اندازه و ابعاد متفاوت طراحی شده قابلیت استفاده در بهار خواب ها، کنار ستون ها، راه پله ها و حتی باچه ها را دارد.

 چند نمونه از  جدیدترین مدل چراغ خواب زنانه

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید