جدیدترین مدل های سوتین نیم تنه اسپرت


مدل سوتین اسپرت زنانه

استفاده از سوتین نیم تنه اسپرت زنانه به دلیل استفاده آسان و راحت و عدم کاربرد آهن و فنر در دوخت آن بسیار باب شده است و توانسته جایگاه خوبی را در میان دختران و زنان برای خود باز کند. این سوتین که غالبا در زمان ورزش و فعالیت های ورزشی استفاده می شود، قابلیت این را دارد که کمتر ایجاد عرق کرده و این امر سبب می شود تا شما از بوی بد و عرق سوز شدن در امان بمانید زیرا این مشکلات و التهابات پوستی به شدت بر سلامت و فرآیند مفید بودن فعالیت ورزشی شما تاثیر گذار خواهد بود، از سویی استفاده از این سوتین نیم تنه اسپرت در کنار لباس شلوار و کفش ورزشی بسیار شیک است. این سوتین ها که تمامی عضلات زیر سینه و سینه را در بر می گیرد نه تنها سبب سفت شدن این نواحی می شود، بلکه از افتادگی سینه جلوگیری کرده و در شکل و فرم ظاهری سینه های شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت. زیرا این سوتین ها به دلیل کاپ های گرد خود و کش های پهن در زیر سینه ها باعث می شود تا سینه ها به سمت بالا و به حالت گرد و جمع شده بماند.

مزایای استفاده از سوتین نیم تنه اسپرت

نداشتن بند و قفل آهنی در پشت آن سبب می شود که به راحتی بتوان در هنگام ورزش کردن بر پشت دراز کشید و ورزش نمود. از سویی عدم وجود قفل یا غزن در سوتین نیم تنه اسپرت سبب می شود که به مرور زمان و استفاده از آن شل و افتاده نشده و این امر به معنای عدم تغییر سایز در این سوتین است. سوتین نیم تنه اسپرت که معمولا دارای رنگ بندی های اسپرت است کار شما را در، ست کردن آن با سایر لباس های ورزشی تان راحت می کند و مهمترین ویژگی آن نشان دادن شکم و عضلات ورزیده و ورزشی شما است.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

  1. معصومه شهریور ۱۱ ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۰ پاسخ دادن

    چطور میشه خریدکرد؟ میخوام ازاون سوتین نیم تنه ها بخرم .

    پشتیبان: دوست عزیز مجله گل گیس، تنها یه مجله است و تصاویر منتخبی از مدل لباس، مدل آرایش، مدل کیف و کفش و … را برای نمایش به مخاطبین خود عرضه می کند.

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید