جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار


جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار

یکی از هیجان انگیز ترین مدل کفش های مجلسی که تا کنون به بازار آمده، شاید کلکسیونی از جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار باشد. از آن جا که روحیه ما زنان به گونه ای است که هرگز و هرگز از دنیای مد و زیبایی خسته و زده نمی شویم و همیشه از نو آوری ها و ابداعات در این زمینه ها استقبال می کنیم، بد ندیدیم این بار با کلسیونی از کفش های مجلسی نگین دار خدمت شما عزیزان و دوستاران مجله گل گیس باشیم.

جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار از چه الهام می گیرد؟

کلسیون جدیدترین مدل کفش مجلسی نگین دار با الهام از حس اشراف زادگی و نهایت فانتزی بودن برای زنان خوش سلیقه و شیک طراحی شده اند. در طراحی برخی از این کفش ها از سنگ ها و نگین های قیمتی و اشرافی، سنگ های ماه تولد، مروارید و یا هر سنگ دلخواه دیگر بهره گرفته شده است. این کفش های مجلسی که به دلیل درخشندگی و رنگ بندی های متفاوت با اغلب لباس ها و علی الخصوص لباس های مجلسی کوتاه به راحتی ست فوق العاده ای را تشکیل می دهند، در بازار با استقبال بسیار خوبی روبرو شدند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید