جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی


جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی

زنان ایرانی با داشتن چشم و ابرو های مشکی و جذاب یکی از زیبا ترین صورت های جهان را دارا هستند. از آنجا که سبک های آرایش عربی و خلیجی بسیار زیبا بر روی چهره های زنان ایرانی می نشیند و آنها را جذاب تر و لوند تر می کند، مطلب، جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی را برای خوانندگان خوش سلیقه و جذاب مجله گل گیس در نظر گرفتیم.

راز جذابیت جدیدترین آرایش صورت و مدل لباس عربی در چیست؟

جدیدترین آرایش صورت عربی که در آن دیگر از سایه های رنگ و وارنگ خبری نیست و به جای آن از سایه های ملایم و دلنشین استفاده می شود و در کنار خط چشم های دنباله دار و زخیم مشکی یابه اصطلاح گربه ای، که به چهره حالت داغ بودن هیجان می بخشد؛ البته این سبک آرایش را در برند های معروفی همچون دولچه گابانا Dolce & Gabbana یا به اصطلاح همگانی D&G، به شدت به چشم می خورد.

داشتن ابروهایی پهن در کنار مژه هایی مشکی و ریمل زده یکی دیگر از ویژگی های این آرایش صورت عربی می باشد.

موهایی بلند و ویو کشیده با رنگ موهای مشکی به چهره این مانکن ها صورتی جذاب و دخترانه و در عین حال گرم و گیرا بخشیده، البته نباید منکر اکسسوری های زیبا و شیک این مدل ها شویم. در نظر گرفتن رنگ آرایش با رنگ چهره و پوست از دیگر زیبایی های این مدل های عربی است.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید