جذاب ترین تیپ ها با بوت


جذاب ترین تیپ ها با بوت

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین لباس های فصل زمستان انواع بوت ها می باشند که تاثیر بسیاری بر زیبایی ست شدن انواع پالتو ها و کاپشن ها دارند. اقسام مختلفی از بوت ها با تنوع بسیار زیاد در جنس و رنگ امروزه در ویترین مغازه ها خود نمایی می کند.

اما آیا خرید یک بوت و پوشیدن آن با یک شال زمستانی برای خوش تیپ بودن کفایت می کند؟ به عقیده طراحان مد و لباس در زمستان بهره گرفتن از اقسام پارچه های چرمی و یا اکسسوری ها در کنار بوت ها و پالتو های زمستانی لازم  است. همانطور که در گالری های زیر مشاهده می کنید، یکی از اجزای مهم در طراحی این مدل ها استفاده از کمربند و یا کیف های چرمی در کنار بوت ها است. استفاده از رنگ قهوه ای در فلسفه روانشناسی  رنگی گرم و خنثی است که به وجود آورنده‌ی احساس آسایش ، راحتی و امنیت می‌باشد. قهوه ای، رنگ زمین و درختان است. این رنگ ، کوه و تپه را به خاطر می‌آورد و به فرد حس تازگی و طبیعی بودن می‌بخشد. و هم چنین این رنگ نشان دهنده‌ی سادگی و صفا و آرامش است و حس صمیمت را به وجود می‌آورد.
افراد با این رنگ ، قابل اعتماد ، صادق ، امین ، خانواده دوست ، مهربان و مسئولیت‌پذیر به نظر می‌رسند.
تحت تاثیر رنگ قهوه‌ای افراد واقع‌بینانه‌تر فکر می‌کنند و حس وظیفه‌شناسی بیشتری نسبت به تصمیمات خود نشان می‌دهند.

پس با برخی دلایل استفاده از این رنگ در ست های زمستانه آشنا شدید، یکی از پر کاربرد ترین این استفاده ها برای فصل زمستان بوت و کیف های زمستانی و چرمی است.

جذاب ترین تیپ ها با بوت

جذاب ترین تیپ ها با بوت

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید