مدل مانتو پاییزه جدید


مدل مانتو پاپییزه جدید

با رسیدن فصل پاییز، بازار مانتو های پاییزه هم داغ شده است، گالری مدل مانتو پاییزه جدید به شما کمک می کند تا انتخاب راحتری داشته باشید. البته امروزه خانم های بسیاری ترجیح می دهند که مدل لباس را خودشان اتخاب کرده و سپس با پیدا کردن پارچه ی مورد دلخواه با کیفیت مناسب این مدل ها را در اختیار مزون ها قرار داده و لباسی را بر اساس سایز و اندام خود تهیبه کنند.

مدل مانتو پاییزه جدید چه سبک و ویژگی دارد؟

از آنجایی که امسال مانتو های جلو باز حسابی برای خود ریخت و پاش کردند، این هم همه و ازدحام به مانتو های پاییزی هم کشیده شد. البته این مدل ها از جهاتی بسیار مناسب هم هستند زیرا دیگر از دغدغه چک کردن دکمه ها و یا غصه ی تغییر سایز در امان هستید. کمربند که یکی از ویژگی های مانتو پاییزه در مقایسه با مانتو تابستانه است، سبب شده تا احساس رسمی بودن بیشتری به این سبک کار ها داده شود. از طرفی دوختن خز در سر آستین ها در کنار پارچه های پلنگی و گل دار ترکیب بسیار قشنگی برای این مانتو هاست. استفاده از پارچه هایی با رنگ های خاکستری نیز به راحتی کمک می کند تا شما با هر رنگ کیف، کفش و شال و روسری بتوانید سریعا یک تغییر اساسی در تیپ و استایل خود ایجاد کنید. زیرا رنگ خاکستری به راحتی در کنار تمامی رنگ ها می نشیند و کار شما عزیزان را از دغدغه های انتخاب اکسسوری و یا سایر لباس ها و کفش ها برای پوشیدن و ست کردن با این مانتو های پاییزه راحت کرده است.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید