جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G


جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G

در این مطلب با جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G ، که مدل هایی واقعا زیبا و شکیل هستند و به نوبه خود می توان از آنها در شینیون ها الهام گرفت در خدمتتان هستیم.

اینگالری از مدل مو و تاج که الهام گرفته از باغ و گلستان می باشد، مجموعه ای خیره کننده از تاج ها را به همراه شیک ترین شینیون ها که هم خوانی بسیار زیاد و زیبایی با طرح ها و مدل های تاج دارند شامل می شود که در جای خود بسیار قابل تحسین هستند.

سبک نیمه اشرافی این مدل مو و تاج به کار گرفته شده در مد امسال دوسه گابانا، سبب شده تا بسیاری از آرایشگران از این سبک های اشرافی برای انتخاب مدل مو و شینون عروس خود در کنار هر آنچه از ملزوماتی که شبیه به تاج ها است بهره ببرند. زیرا استفاده از جواهرات زیبا در کنار گل هایی همچون رز قرمز و آرایش هایی ساده اما شیک هم چون خط چشم های گربه ای و کشیده و استفاده از رژ لب هایی به رنگ های سرخ و قرمز سبب شده تا حس جذابیت و اغواگرانه ی این مدل ها بیشتر به چشم بیننده متصور شود، از سویی آنچه که به عنوان برداشت کلی از این مدل هابیان می شود، القای حس جلال و شکوه مندی یک زن اشراف زاده است.

گالری از جدیدترین مدل مو و تاج به سبک D&G

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید