جدیدترین طرح اکسسوری و لباس مایکل کورس پاییز ۲۰۱۵


جدیدترین طرح اکسسوری و لباس مایکل کورس پاییز 2015

مایکل کورس Michael Kors  متولد ۱۹۵۹ یکی از مشهور ترین طراحان مد آمریکایی است. او مدیر اجرایی و افتخاری شرکت  کورس می‌باشد. مایکل کورس تاکنون برای افراد سرشناس و مشهوری هم چون میشل اوباما، جنیفر لوپز، گوئینت پالترو و آلیشا کیز به طراحی لباس پرداخته است.

مایکل کورس در جزیره لانگ در شهر نیویورک آمریکا متولد شد. مادر او نیز مدل بوده است و هنگامی که مایکل ۵ سال داشت مجدداً ازدواج نمود. او در مدرسه جان اف کندی تحصیل نمود و از آنجا  فارغ‌التحصیل شد. مادر او یهودی و پدرش سوئدی بودند.

فعالیت حرفه‌ای مایکل کورس از چه زمانی آغاز شد؟

مایکل در زمان ازدواج مجدد مادرش و در حالی که فقط ۵ سال داشت لباس عروسی مادرش را طراحی نمود. در سال ۱۹۷۷ هنگامی که همگان به استعداد وی در زمینه طراحی لباس پی بردند وی را در موسسه فشن و تکنولوژی نیویورک ثبت نام کردند. سرانجام در سال ۱۹۸۱ مایکل برند کورس را وارد بازار نمود و از همان دوران به عنوان طراح لباس‌های اسپرت زنانه شناخته شد.

به نقل از سایت مایکل کورس:

مایکل کورس Michael Kors یک شرکت با شهرت جهانی، یک طراح ساعت های لوکس برنده شده جوایز می باشد. شرکت ذکر شده در سال ۱۹۸۱ تاسیس شده است، که در حال حاظر دامنه ای از محصولات را تحت عنوان کالکشن مایکل کورس تولید می کند. این محصولات شامل لوازم روزمره، کفش، ساعت، جواهرات، عینک و غیره می باشند.

مغازه های مایکل کورس یا مستقیما توسط خود کمپانی و یا توسط شرکای ثبت شده، در بیشتر شهر های با اعتبار دنیا شامل نیو یورک، بورلی هیلز، شیکاگو، لندن، پاریس، میلان، مونیخ، استانبول، دبی، سئول، توکیو، هنگ کنگ، شانگ های و ریو دژانریو گردانده می شوند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید