نکته های زیر سازی و آرایش صورت


نکته های زیر سازی و آرایش صورت

برای شیک شدن و زیبا شدن آرایش حتما به یک زیر ساز احتیاج دارید تا بیس آرایش زیبایی داشته باشید، امروز نکته های زیر سازی و آرایش صورت را در نظر گرفتیم تا در این ضیافت شریک شما باشیم. با ما همراه باشید.

ماسک طبیعی برای زیر سازی

خیار به دلیل بافتی که داره در گروه میوه‌های پرآب تلقی ‌می شه که خواص زیادی برای تلطیف پوست و آبرسانی به سلول‌های سطحی پوست داره. استفاده موضعی و خوراکی از این میوه می تونه به بهبود آبرسانی سلول‌های پوستی کمک کنه به ویژه اگر از ماسک تهیه شده از این میوه به صورت موضعی در ناحیه صورت استفاده کنین. به این ترتیب می تونید در عرض دو هفته با آبرسانی به سلول‌های پوست و افزایش آب میان‌بافتی به پرتر به نظر رسیدن صورت‌تان کمک کنین. برای استفاده از خاصیت آبرسانی خیار بهتر است این میوه را به صورت رنده شده و به مدت بیست دقیقه روی پوست خود بذارید. علاوه بر این می تونید از گلاب مرغوب هم برای این‌ کار استفاده کنین. تنها کافی است که گلاب را روی پوست صورت کمپرس کنین. این کار را بیست دقیقه و هفته‌ای سه بار انجام بدید.

نکته های زیر سازی و آرایش صورت

نکته های زیر سازی و آرایش صورت

نکته ها مهم

  • معمولا نواحی سایه‌ دار و تیره صورت را لاغرتر و گودتر نشان می‌دهند.
  • رنگ کرم پودر باید دو درجه از رنگ پوست روشن‌تر باشه.
  • مدل ابروها باید پهن، بلند، صاف و گوشه آن کمی متمایل به بالا باشه.
  • خط چشم‌ها نباید خیلی به سمت بالا باشند بلکه باید به دو طرف صورت مایل شوند.
  • ریمل به تنهایی کافی نیست. باید از مژه مصنوعی استفاده می شه چون در زیبایی این نوع چهره خیلی موثر است.
  • رنگ رژلب و سایه باید خیلی روشن باشه.
  • برای زدن رژ گونه بهتر است حالت خنده به چهره داده و بعد کمی زیر برآمدگی حاصل از خندیدن را با برسی پهن به دو طرف صورت به‌خصوص سمت گوش‌ها رژگونه زد تا گونه‌ها برجسته و صورت پرتر دیده می شه.
  • مدل موها برای صورت‌های لاغر باید باز و شلوغ باشه و هرگز نباید موها را بالا بست. برس زدن مو به بیرون باعث زیبایی چهره ‌می شه. آرایش مو در قسمت بالای سر تا بالای گوش‌ها صورت و گردن را بزرگ نشان می‌دهد.

آرایش صورت
آموزش آرایش صورت

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید