با لیپولیز چربی هایتان را خرد کنید


با لیپولیز چربی هایتان را خرد کنید

پیش از هرچیز پیشنهاد می کنیم با کمک این مطلب اشتهایتان را کنترل کنید؛ و با خواندن این مطلب تصمیمی اساسی در مورد از سر گرفتن ورزش روزانه بگیرید. و البته راه های دیگری هم برای رهایی از چاقی وجود دارد…

از آنجا که چاقی و یا به عبارتی اضافه وزن یکی از اساسی ترین معضلات کشورهای جهان سوم است، و این مشکلات در زنان به دلیل وجود هورمون های زنانه بیشتر دیده می شود، بد نیست در این جا اشاره ای به یکی از روش های باب شده در زمینه ی از بین بردن چربی های اضافه داشته باشیم.

واژه لیپولیز که امروزه مدام گفته و شنیده می شود به معنی خرد کردن یا از بین بردن سلول های چربی است، به طرق مختلف قابل انجام است.

  1. لیپولیز از خارج پوست که بدون خارج کردن سلول های خرد شده انجام می شود.
  2. لیپولیز در درون بافت های چربی روند تخلیه و پخش کلیه سلولهای چربی از سوراخ های ایجاد شده در پوست.

روش اول با توجه به اینکه سلول های خرد شده خارج نمی شوند طبیعتاً در مناطقی که حجم چربی کم باشد مثل داخل زانو ها یا قسمت های خارجی بازوها خصوصاً در افراد نه چندان چاق قابل استفاده است. ولی مشکل و عیب اصلی این روش قابل برگشت بودن چاقی در این مناطق ظرف مدت کوتاهی پس از انجام کار است.

روش دوم یا درون بافتی با استفاده از سوراخهایی که با بی حسی موضعی روی ناحیه چاق ایجاد می شود، سلولهای چربی خرد و تخریب شده به صورت مایع در می آیند و سپس از طریق همان سوراخ ها چربی مایع خارج می شود. این شکل از لیپولیز را می توان با فشار آب ، گرمای نور لیزر یا ارتعاشات امواج ماوراء صوت یا اولترا سوند انجام داد.

واتر جت لیپولیز

در این روش با استفاده از فشار آب سعی در خرد کردن چربیهای زیر جلدی دارند که با توجه به جذب آب در ناحیه تخلیه چربی و مشکلات ناشی از آن در سیستم قلبی عروقی بیمار این روش به سرعت جای خود را به دیگر روش ها داد.

مراحل شکسته شدن چربی توسط لیپولیز

مراحل شکسته شدن چربی
توسط لیپولیز

لیپولیز با اولتراسوند

در این روش که ارتعاشات امواج ماوراء صوت برای خرد کردن چربیها استفاده می شود، یکی از استاندارد ترین روشهای تخلیه موضعی چربی و لیپولیز در دنیا است. در این روش که حدوداً بین سه تا پنج دقیقه طول می کشد، کل چربی یک ناحیه مثل شکم خرد می شود وحداکثر ظرف مدت ۳۰ دقیقه خارج می شود. با توجه به سرعت انجام کار در این روش می توان چربی های ناحیه چاق را در یک جلسه خرد و خارج کرد.

با توجه به اینکه درد خرد کردن چربی در این روش بسیار کمتر از سایر روش ها است، بنابر این دیگر نیازی به بیهوشی بیمار ندارد و کل کار با بی حسی انجام می شود و طبیعتاً عوارض بیهوشی نیز وجود ندارد و میزان کبودی و عوارض پوستی ناشی از لیپولیز اولتراسوند با سایر روش ها کمتر بوده و یا دیده نمی شود.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید