آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها


آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها

چشم ها در آرایش شما نقش اساسی دارند و شما می تونید با رعایت چند نکته آرایشی چشم ها تون رو برجسته کنید. برجسته کردن و درشت کردن چشم ها به کمک آرایش قوانینی داره که دانستن و به کار گیری این قوانین باعث بهترین نتیجه می شه.

آرایش چشم

برای برجسته شدن چشم ها این گونه آغاز کنید

مژه هایتان را فرکنین

یکی از ساده ترین راه ها برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها استفاده از فرمژه است بعدفراموش نکنین حتما قبل از ریمل زدن مژه هایتان را فر کنین.

استفاده از مژه مصنوعی

اگر قصد شرکت در یک مراسم کاملا رسمی و بزرگ را دارید سعی کنین از مژه مصنوعی استفاده کنین ، این کار باعث درشت تر و زیباتر به نظر رسیدن چشم ها می شه.

آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها


آرایش مخصوص برجسته کردن چشم ها

مژه های پایین

خیلی از متخصصان گریم معتقدند که ریمل زدن به مژه های پایینی هم باعث درشت تر دیده شدن چشم ها می شه، البته باید توجه کنین که برای ریمل زدن به مژه های پایینی ابتدا مژه های بالا را ریمل بزنید بعد بدون اینکه دوباره فرچه ی ریمل را داخل ظرف ریمل وارد کنین مژه های پایین را ریمل بزنید ، فرچه را به طور عمودی روی مژه های پایین بکشید

خط چشم سفید

یک روش دیگه برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها استفاده از خط چشم سفید است، داخل پلک پایین را به کمک یک مداد سفید نرم خط سفید بکشید البته این خط سفید را می تونید در گوشه ی چشمتان هم بکشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید