آرایش مخصوص چشم های ریز و پلک های افتاده


آرایش مخصوص چشم های ریز و پلک های افتاده

معمولا خانم هایی که سنی از آنها گذشته است یا اشخاصی که به هر علتی چهره آنها دچار چین و چروک شده نمی دونن چطور باید آرایش کنن خانم هایی که دارای چشم های کوچک و یا پلک های افتاده ای دارند برای زیباتر به نظر رسیدن باید این نکات را فراموش نکنن.

سایه مناسب برای پلک های افتاده چیه؟

افرادی که پلک آنها دچار کمی افتادگی شده بهتر است قسمت بیرونی چشم ها را آرایش کنن. در ضمن، سایه نخودی مایل به کرم باعث می شه که این افتادگی کمتر نمایان بشه. برای حالت دادن چشم ها، سایه های تیره مثل رنگ قهوه ای تیره یا دودی می تونه نتیجه خوبی داشته باشند. در مورد چشم های ریز، بهتر است سایه را به صورت باریک و کشیده نزنید، زیرا چشم را کوچکتر از حد طبیعی خود نشان می دهد. همچنین برای استفاده از خط چشم لازم است بدانند که مدل نازک می تونه انتخاب بهتری باشه. چون این افتادگی باعث پخش شدن مایع خط چشم شده و آرایش را خراب خواهد کرد بعد بهتر است این افراد با داشتن چنین شرایطی، ترجیحا خط چشم را حذف کرده و یا آن را نازک بکشند و از خط چشم هایی که کمتر پخش می شوند استفاده نمایند.

آرایش مخصوص چشم های ریز و پلک های افتاده

آرایش مخصوص چشم های ریز و پلک های افتاده

کانسیلر مناسب چیه؟

خانم ها می دانند که برای پوشاندن تیرگی چشم ها بهتر است از کانسیلر استفاده کنن، اما اشتباه برخی از این افراد، در انتخاب رنگ کانسیلر است. این افراد فکر می کنن که هر چه رنگ کانسیلر روشن تر باشه، تاثیر بهتری در پوشاندن این تیرگی خواهد داشت. در صورتیکه رنگ کانسیلری که یک یا دو درجه از رنگ پوست روشن تر باشه، تیرگی دور چشم را کمتر نشان می دهد و در غیر اینصورت، سفیدی طبیعی چشم ها را از حالت طبیعی خارج خواهد کرد.

در ضمن در هنگام زدن کرم پودر اول آن را در تمام نواحی سفت صورت مثل پیشانی، گونه ها و چانه، به صورت مورب پخش کرده و در مرحله بعد برای یک دست کردن کرم پودر در همه جای صورت، باقیمانده کرم پودر روی قلم یا نوک انگشتان را به آرامی و ملایمت زیر چشم ها بمالید. فراموش نکنین که هرگز کرم پودر را به طور مستقیم بر روی چروک ها نمالید چرا که در بین چروک ها جمع می شه.

سالن زیبایی زنانه

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید