آموزش آرایش برنزه


آموزش آرایش برنزه

در آرایش برنزه به این نکته دقت داشته باشید

افرادی که صورتی گرد دارند یا می خواهند صورت خود را کمی لاغرتر از آنچه هست نشان دهند می توانند با دانستن چند نکته اولیه آرایشی و گریم، چهره خود را همانطور که مایلند آرایش کنن. امروزه آرایش برنزه خیلی در بین خانم ها رایج شده است و خیلی طرفدار داره و.البته خیلی از خانم ها هم آرایش روشن را بیشتر دوست دارند. در هر صورت، اگر زمانی کرم و پودر های برنز را خریداری کردید و در حال حاضر تمایل زیادی به آرایش برنزه ندارید نگران تاریخ مصرف این لوازم آرایش خود نباشید! چرا که رنگ برنزه می تونه کاربردهای دیگه ای هم داشته باشند.

این نکته ها رو هم رعایت کنید

  • برای کوچک تر نشان دادن بینی، با زدن کمی پودر برنزه در قسمت پایین و دو طرف بینی، آن را زیباتر آرایش کنین.
  • اگر در زیر چانه خود کمی غبغب دارید، با برس ، پودر برنزه را زیرخط فک بزنید. مالیدن رنگ برنزه در دو طرف صورت، آن را لاغرتر جلوه خواهد داد.
  • برای برجسته کردن گونه ها، پودر برنزه را زیر استخوان گونه بزنید.
  • در صورتی که پودر برنزه در دسترس نداشتید، می تونید همین کار را با کرم پودری که دو درجه تیره تر از رنگ کرم پودر اصلی شماست، انجام بدید.

آموزش آرایش صورت

آموزش آرایش برنزه

آموزش آرایش برنزه

نکته پایانی

اصول پرتر یا لاغرتر نشان دادن چهره این است که هر کجا از چهره را که می خواهید پرتر به نظر برسد، از رنگ روشن تر و برعکس جاهایی که می خواهید لاغرتر دیده می شه، از رنگ تیره تر استفاده کنین.با اینکار آرایش شما دقیقا همانی خواهد شد که می خواستید. این روش رو من تضمین می کنم که خوشتون بیاد دوستای گلم

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید