کوتاه کردن موهای چتری


کوتاه کردن موهای چتری

وقتی به کوتاهی مو فکر می کنیم، سوالی که ذهن اکثر خانم ها و مادران را به خود مشغول می کند این است که چطور در خانه موها را چتری بزنیم؟ کوتاه کردن مو به صورت چتری بسیار کار سخت و حساسی است زیرا در صورتی که از روی اصول نباشد شکل نا مرتب و زشتی به خود می گیرد. ما در این مطلب سعی داریم با استفاده از عکس شیوه صحیح اصلاح موهای چتری را توضیح دهیم.

قبل از هر کاری به یاد داشته باشید برای کوتاه کردن مو هرگز از قیچی خیاطی یا آشپزخانه استفاده نکنید برای کوتاهی باید قیچی مخصوص اصلاح مو داشته باشید. قیچی هایی غیر از قیچی اصلاح مو علاوه بر سنگینی به شما اجازه نمی دهد از تمام قسمت های آن استفاده کنید. یعین تمام قسمت های آن تیز نمی باشد.

ابتدا باید موهایتان تمیز و خشک باشد. سپس قیچی را به شکل درست در دست بگیرید مانند شکل زیر. در صورتی که قیچی را اشتباه در دست بگیرید کنترلی زیادی بر روی آن نخواهید داشت.

کوتاه کردن موهای چتری

کوتاه کردن موهای چتری

نکته مهم: ذهنیت غلطی که در بین مردم رواج دارد این است که برای کوتاه کردن موهای چتری باید موها را به صورت افقی کوتاه کنند در صورتی که شیوه صحیح کوتاه قیچی زدن مو به صورت عمودی است. به عکس زیر توجه کنید.

کوتاه کردن موهای چتری

کوتاه کردن موهای چتری

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

1

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید