چند نکته مهم برای ترکیب رنگ مو (قسمت دوم)


چند نکته مهم برای ترکیب رنگ مو (قسمت دوم)

در چند نکته مهم برای ترکیب رنگ مو (قسمت اول) با برخی از نکات مرتبط با ترکیب رنگ مو آشنا شدید و در قسمت دوم از این مطلب با برخی دیگر از نکات مهم آشنا می شوید. با ما همراه شوید.

از قدرت مارک رنگ موی مورد استفاده مطمئن شوید

بیشتر آرایشگران حرفه ای از یک مارک رنگ موی استفاده می کنند. این به آن علت است که از قدرت و میزان ترکیب مورد نظر با مواد دیگر و رنگ های دیگر و بسیاری دیگر از ویژگی های آن رنگ خاص مطلع هستند.

مثلا امکان دارد ۲۰ میل از یک رنگ مو خاص موها را ۱ الی ۲ درجه روشن کند و همین حجم از برند دیگر رنگ مو ۳ الی ۴ درجه روشن کند. پس شما نیز سعی کنید از بهترین رنگ مو که می شناسید و به آن اطمینان دارید استفاده کنید.

چند نکته مهم برای ترکیب رنگ مو (قسمت دوم)

چند نکته مهم برای ترکیب رنگ مو (قسمت دوم)

به میزان و نوع موی مشتری توجه کنید

بر روی قوطی های رنگ میزان ترکیب آن به کرم اکسیدان درج شده است حتما به این نسبت توجه کنید همچنین نوع جنس موی مشتری و میزان آن را در نظر بگیرید که به میزان مناسب رنگ ترکیب کنید. در غیر این صورت امکان اتمام رنگ در وسط کار وجود دارد و درست کردن همان ترکیب به میزان کمتر امکان پذیر نمی باشد.

زمان مناسب

میزان زمانی که نیاز است رنگ بر روی موها باقی بماند به عوامل مختلفی نظیر

  • سلامت مو
  • سرعت تغییر رنگ مو
  • درصد خاکستری یا سفیدی مو
  • قدرت رنگ مو
  • بافت مو

بستگی دارد.

مشورت

تا زمانی که به طور کامل در ترکیب رنگ مو حرفه ای نشده اید می توانید از یک نفر خبره و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا نتیجه ملوب تری داشته باشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید