پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی


پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

پوست های حساس چه پوست هایی هستند؟

برخی از پوست ها به شدت نسبت به لوازم آرایشی واکنش نشان می دهند، مثلا در ریمل و یا خط چشم و مداد، چشم ها قرمز می شوند، یا رژ لب ها لب ها خشک شده و پوسته پوسته می شوند، کرم پودر و پنکیک پوست دچار التهاب شده و یا جوش می زند. امروز با چند راهکار می توانید حساسیت پوست خود را تشخیص بدهید.

پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی

پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی

پوست های حساس و داستان لوازم آرایشی

از لوازم آرایشی استفاده کنین که پوستتان را کمتر تحریک کنه، از داروهای ضد پیری کمتر استفاده کنین، از سایه هایی استفاده کنین که رنگدانه های موجود در آنها پوستتان را تحریک نکنه همچنین از کرم هایی استفاده کنین که قدرت نگه دارندگی کمتری دارند. به دنبال لوازم آرایشی باشید که کمترین حساسیت را برای پوستتان ایجاد می کنه، و با مصرف آنها پوستتان جوش نزند، بدون بو و عطر باشه، و پوستتان را نرم کنه.

با زدن کمی از کرم در پشت گوشتان آن را امتحان کنین. بذارید تا شب روی پوستتان بماند. اگر پوستتان به آن عکس العملی نشان نداد، برای استفاده مناسب است. قلم موهای آرایشی تان را هرماه با آب گرم، و صابون بشویید تا از ورود باکتری ها به آن جلوگیری می شه.اگر دنبال مطالب مفید و مرتبط با این موضوع می گردید سری به آرشیو مطالب مجله گل گیس بزنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید