ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب


ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب

همیشه آسان ترین کار در آرایش خانم ها آرایش لب می باشد که البته زیبایی خاصی هم بوجود می آورد ما برای شما ترفند هایی آموزش می دهیم تا آرایش بهتری داشته باشید و دیگر مانند قدیم تر ها در حیرت کسانی که مانند آرایش گران حرفه ای آرایش می کنند نباشید.

حرفه ای ها برای آرایش لب چه می کنند؟

برای ماندگار شدن آرایش لب خصوصا برای مهمونی که فاصله و مسافت زیادی دارد و شما هم فرصت برای آرایش مجدد ندارید این روش مناسب می باشد که اینکه بعد از آرایش صورت و لب می توان روی لب ها را با کرم پودر صورت کمی پوشش دهیم تا ماندگار تر بشود.

اگر شما می خواهید در آرایش لب شما برجسته تر نشان بدهد می توان به آسانی با مداد لب، روی خط لب ها بکشید.این کار را تقریبا همه به صورت حرفه ای انجام می دهند اما برای تکرار آن باید بگوییم؛ اول بالای لب را کمی بالاتر از خط طبیعی لب می کشیم و این خط را به دو طرف لب و این بار روی خط طبیعی لب ، به سمت دو گوشه لب ادامه داده و بعد خط لب پایین را می کشیم. بعضی از خانم ها فقط دوست دارند که لب پایین آنها بر جسته تر شود برای این کار هم فقط لب پایین را کمی به طرف داخل بکشید، لب پایین هم پرتر نشان می دهد.

ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب

ترفند حرفه ای ها برای آرایش لب

شما می توانید با استفاده از برس ،رژ لب را خیلی تمیز و شیک بکشید و ترفند دیگر این است که شما در آریش لب با کرم پودر یا پنکک، و ابر کمی روی لب ها به آرامی ضربه بزنید تا زیباتر نشان دهد.

Professional tricks for makeup lips (3)

بعضی از خانم ها رژلب ترکیبی استفاده می کنند ما برای این خانم ها نکاتی را برای بهتر شدن آرایش لب آنها توصیه میکنیم: اینکه یک دستمال کاغذی را بین لب ها گذاشته و لب ها کمی به هم بفشارید. با این کار، رژ اضافه روی دستمال منتقل شده و رژ لبی کاملا صاف خواهید داشت. حالا می توان دوباره رژ لب را به صورت ضربه ای روی لب ها زده و در صورت تمایل، وسط لب ها را برق لب و یا رژ لب های اکلیلی بزنید.

قدم آخر:

برای براق شدن و بهتر شدن آرایش لب در مرحله آخر می توان دور لب ها را با برس باریک و کمی کرم پودر کاملا صاف کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید