برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای


برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای

اولین گام برای زیباتر شدن چهره، توجه به ابروهاست. ابروها کمک می‌کنن چشم‌ها و صورت، زیبایی واقعی خودشان را بیشتر نشان دهند، بعد از اون به سراغ قسمت های مهم در صورت بروید. امروز با نکته های آموزش حرفه ای آرایشگری با شما هستیم.

برداشتن اصولی ابرو از نظر آرایشگران

اما برای داشتن ابروهای زیبا دو عامل مهم هست اول اینکه ابروها پرپشت باشه و دوم اینکه زمان برداشتن ابروها به فرم چهره و چشم‌ها توجه بشه. اما برای داشتن بهترین حالت ابرو بهتر است آنها را تا حد امکان طبیعی نگه دارید. بعضی ابروها فقط نیاز به برداشتن چند تار مو دارند و بعضی با تغییر دادن فرم، کامل می‌شوند. البته موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت که موها یکی یکی و در بخاطر رشدشان برداشته شوند. ابرویی مناسب است که متناسب با فرم صورت باشه و شکل چشم‌ها را برجسته‌تر نشان دهد.

برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای

برداشتن ابرو و آرایش حرفه ای

ترفندهای حرفه ای آرایشی

اگر بخواهید کرم‌ پودر به‌خوبی روی پوست‌تان بخوابد باید زیر کرم پودر پرایمر بزنید تا تمام خطوط و منافذ پوست را پر و صورت را صاف و آماده برای زدن کرم‌ پودر کنه به این ترتیب دوام آرایش روی پوست بیشتر می شه. برای سیاه کردن چشم‌ها بهتر است از خط چشم‌ها و ریمل‌های ضدآب استفاده کنین تا با عرق کردن این سیاهی‌ها را به زیر چشم بعد ندهد و پایداری بیشتری داشته باشه. اگر مژه‌های کوتاهی دارید از مژه مصنوعی استفاده کنین. قبل از سایه زدن بهتر است روی پلک یک لایه پودر بزنید و بعد سایه را استفاه کنین. با این کار سایه حالت چرب خود را از دست می‌دهد و باعث ‌می شه به بالای چشم بعد ندهد. برای آرایش لب‌ها ابتدا روی لب پودر بزنید و بعد مداد لب بکشید و بعد رژلب بزنید و در نهایت کمی براق‌کننه روی لب بمالید سعی کنین از رژلب‌هایی استفاده کنین که خاصیت مرطوب کنندگی داشته باشند و رنگ‌شان نزدیک به رنگ پوست صورت باشه تا لب‌ها بزرگ‌تر نشان داده می شه.

سالن زیبایی زنانه

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید