رازهای پیلاتس برای جوانی


رازهای پیلاتس برای جوانی

ورزش پیلاتس یکی از ورزش هایی است که به تازگی به ایران وارد شده و مورد استقبال بسیاری از خانم ها قرار گرفته است. تاریخچه شکل گیری این ورزش در جهان به بیش از ۳۰ سال می رسد. این ورزش ساده اما مفید می تواند در دراز مدت تاثیرات بسیاری بر روی بدن گذاشته و به نوعی اکسیر جوانی شمرده شود. در این مطلب از مجله مد و زیبایی گل گیس به معرفی برخی از رموز ورزش پیلاتس و تاثیر آن بر جوانی و سلامت بدن می پردازیم.

رازهای پیلاتس برای جوانی

رازهای پیلاتس برای جوانی

تاثیر پیلاتس بر بدن از طریق تنفس

پیلاتس نحوه صحیح تنفس را به شما می آموزد با تنفس صحیح به سلول های بدن به خوبی اکسیژن رسیده و تقسیم انرژی در بدن به خوبی انجام می پذیرد.

پیلاتس یک ورزش کامل

در این ورزش به جهت نوع و جنس حرکات، مکانیک ضعیف بدن و آسیب های ناشی از استرس بهبود خواهد یافت. این ورزش با تاثیری که بر قلب دارد عملکرد دستگاه ها دیگر بدن را تنظیم می کند.

طیف کاملی از حرکت

ورزش هایی نظیر پیلاتس که حرکات روان برای مفاصل دارند می توانند عملکرد بسیار مطلوبی بر روی عمر مفاصل داشته و در درزا مدت توانایی برای نشستن، ایستادن، زانو زدن و … را افزایش دهد.

حرکات موازی

یکی از ویژگی ها بارز ورزش پیلاتس آن است که توانایی انجام حرکات همزمان در بدن را افزایش می دهد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید