ست های جدید بهاره


ست های جدید بهاره

وای وای وای داره عید میاد حواستون هست؟! برای مهمونی ها و دید و بازدید های عید چی در نظر گرفتید؟ آهای تازه عروس ها اصلا به این فکر کردید امسال سال اولیه که تو این خانواده وارد میشید و همه تو جمع به شما توجه می کنن؟ با با کاری نداره که فقط کافیه یه پیش زمینه فکری تو ذهنتون باشه و با توجه به علاقه مندی هاتون برید تو بازار و ماشالا این همه لباس فروشی های شیک و مزون ها هستن تا شما نگران این موضوعات نباشید. یکم سلیقه به خرج بدید و دست از خسیس بازی در بیارید، این روزها دیگه همه به فکر شیک پوشی هستن. گذشت که می گفتن اگه واسه عید لباس نو بپوشی ضایعست و ندید بدید بازیه! اتفاقا تازگی ها حتی وقتی که کسی فوت می کنه تمامی اطرافیان حتی درجه یک ها سریعا به فکر لباس خریدن می افتن، نه این که فکر کنید لباس مشکی ندارن که بپوشن، برعکس ماشالا تو کمد همه ی ما خانم ها حداقل چند دست لباس مشکی همیشه پیدا میشه، موضوع اینه که اونا می خوان جدید و شیک بپوشن.

با وجود این تب فراگیر و داغ مد و مدگرایی حالال به نظر شما اهمییت نداره که برای عید چی بپوشید؟ مطمئنم همه تون قانع شدید و به فکر لباس ها و ست های بهاره افتادید. البته تو این ماه اکثر مغازه ها هم خودشون رو با سلیقه شما وفق دادن و سریع ست ها و لباس ها ی بهاره را تو تن مانکن ها مغازه هاشون کردند. حالا فقط یک پیش زمینه فکری لازم دارید تا حسابی خودتون رو خوش تیپ کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید