جدیدترین مدل روسری ۲۰۱۶


جدیدترین مدل روسری 2016

روسری از زمان های بسیار قدیم وسیله ای برای زینت دادن و تزیین بیشتر برای زنان استفاده می شد. این پوشاک که اغلبا در طرح ها و رنگ های متنوعی در دسترس وجود دارد، بسیار کار ما خانم ها را در ست کردنشان راحت کرده است، فقط تنها مساله ای که همیشه ملاک انتخاب ما برای روسری محسوب می شده است، این بوده که آیا این رنگ روسری به ما می آید و یا خیر؟ به همین منظور اغلبا زمانی که برای خرید به مغازه ای مراجعه می کنیم سعی می کنیم یک همراه برای نظر دادن با خود داشته باشیم.

گاهی اوغات پیش می آید که در کمد لباس هایمان به دلیل ازدحام بیش از اندازه شال و روسری بر روی هم نتوانیم آنچه که موردی را که به دنبالش بودیم پیدا کنیم و یا اگر هم پیدا کنیم به دلیل فشار روسری های دیگر حسابی چروک شده است و خلاصه اینکه از خیر آن گذشته و سریعا یک شال مشکی برای پوشیدن انتخاب می کنیم.

برای شست و شوی روسری ها بهتر است آنها را به صورت دستی با شامپو و یا صابون مایع شسته و هرگز آنها را درون خشک کن و یا ماشین لباس شویی نیاندازید، زیرا به سرعت تغییر فرم داده و از شکل خود خارج می شوند. مخصوصا این مساله در روسری هایی که جنس ابریشمی دارند بیشتر صدق می کند.

گالری از جدیدترین مدل روسری ۲۰۱۶

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید