کالکشن جدید کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵


جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان 2015

کفش های پاشنه بلند که همیشه جایگاه خود راحفظ کرده اند و تا کنون هرگز کفش های اسپرت نتوانسته اند کمر این رقیب زیبا و پر جذبه را بر خاک بمالند، با تغییرات فصلی همیشه حرفی نو برای گفتن دارند. از آنجا که مخاطبان مجله گل گیس جمعی از خوش سلیقه ها هستند، خالی از لطف ندیدیم که کالکشن جدیدی از کفش های مجلسی تابستان ۲۰۱۵ را منتشر نماییم، تا دوستان عزیزی که دائما مطالب مجله گل گیس را پیگیری می کنند، در جریان جدید ترین مدل های کفش مجلسی قرار بگیرند.

در مطالب آینده با کالکشن های جدید کفش ها، لباس ها، رنگ موها، … مجلسی و اسپرت در خدمتتان هستیم، بد نیست برای ست کردن این کفش ها سری به مطلب گذشته ی ما با عنوان جدیدترین کالکشن لباس های مجلسی ۲۰۱۵ بیاندازید و یا از فروشگاه گل گیس لباس مجلسی مناسب این کفش ها را تهیه بفرمایید.

جدید ترین مدل های کفش مجلسی تابستان ۲۰۱۵

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

  1. کفش پاشنه بلند خیلی شیکه اما... - شهریور ۷ ۱۳۹۴ در ۰۹:۱۲ پاسخ دادن

    […] کفش پاشنه بلند که از دیر باز مورد توجه بوده است، امروزه به عنوان یکی از اساسی ترین انتخاب های هر خانم به شمار می رود و در بحث مد و تغییرات ظاهری نیز بسیار موفق بوده است، به گونه ای که امروزه تنوع این مدل کفش در ویترین های مغازه ها بسیار زیاد است. […]

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید