روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها


روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها

در این مطلب می خواهیم شیوه ای را برایتان بیان کنیم که در زمان آرایش، می تونه مژه های شما را چندین برابر زیبا کرده و حتی با یک ریمل نرمال ،مژه هایی مانند مژه مصنوعی داشته باشید.

برای داشتن مژهای خاص این نکات را در نظر داشته باشید

اول

در ابتدا با فر مژه، مژه ها را در وسط و کناره ها کاملا حالت بدید. برای اینکار، برای ده ثانیه فرمژه را روی مژه ها نگه دارید.

بعد

با ریمل، دو یا سه بار مژه ه ها را مثل همیشه ریمل بزنید.

آرایش چشم

روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها

روش های طبیعی برای بلند تر کردن مژه ها

در مرحله بعد

کمی پودر بچه را کف دست یا داخل ظرف کوچکی بریزید .حالا با کمک یک گوش پاکن، پودر بچه را به آرامی و طوری که به داخل چشم نریزد، در دو طرف مژه ها بزنید.در پایان کار، مژه ها کاملا پودری شده اند.

در آخر

در مرحله آخر، دوباره با ریمل، مژه ها را ریمل بزنید و مژه های که احتمالا به هم چسبیده اند، به آرامی با یک برس خشک از هم باز کنین.

روش شما

فراموش نکنین ضمن انتخاب ریمل از برندهای کاملا معتبر و استاندارد،آرایش چشم ها را حتما قبل از خواب کاملا پاک کنین. حالا به تقاوت این آرایش با آرایش ساده نگاه کنین.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید