آموزش ویدئویی طراحی ناخن رنگین کمانی


طراحی ناخن رنگین کمانی

چند وقتی ست یک متد جدید برای طراحی ناخن روی کار آمده که به طراحی با آب معروف است. در این متد که در ادامه توضیح می دهیم، رنگ های مرمر شکل زیبا را در عرض چند ثانیه بر روی ناخن پیاده می کنند. شما را به دیدن یک آموزش ویدئویی طراحی ناخن رنگین کمانی با استفاده از آب، دعوت می کنیم.

مواد لازم برای طراحی ناخن رنگین کمانی

  • لاک هایی به رنگ صورتی، آبی، زرد
  • چسب مخصوص این کار یا چسب نواری
  • یک کاسه آب سرد
  • خلال دندان

روش کار

ابتدا ناخن ها را سوهان زده و آماده کنید. سپس دور تا دور ناخن را از چسب مخصوص این روش زده یا با چسب نواری طوری پوست را پوشش دهید که هیچ جای از آن خالی نماند. سپس کاسه آب سرد ( دقت داشته باشید در آب نباید یخ باشد ولی دمای آن باید تقریبا نزدیک به حالتی باشد که حاوی یخ است. ) ابتدا یک قطره لاک صورتی را در وسط ظرف ریخته و صبر می کینم تا پخش شود سپس رنگ آبی را در وسط رنگ قبلی بریزید و مجدد صبر کنید سپس به همین شیوه رنگ زرد را در مرکز رنگ آبی بریزید. این کار را به همین ترتیب یک بار دیگر تکرار کنید. سپس با استفاده از خلال دندان همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، بی نظمی در رنگ ها ایجاد کنید سپس انگشت را به صورت عمود داخل آب فرو ببرید و خلال را در اطراف ناخن حرکت دهید تا لاک ها از آب جدا شده و به ناخن بچسبد. سپس می توانید چسب های کنار ناخن را کنده و با یک گوش پاک کن آغشته به لاک پاک کن اطراف کار را تمیز کنید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید