مدل های شال محرم


مدل های شال محرم

با رسیدن محرم ما شیعیان بر اساس اعتقادات و سنت ها و فرهنگ هایمان رفتار می کنیم، یکی از این رفتار ها تغییر در سبک و رنگ لباس ها و پوشش هایمان است، انتخاب رنگ مشکی برای سوگواری و مراسم عزاداری یکی از مهمترین انتخاب ها برای این ماه عزیز و گرانقدر است. بد ندیدیم برای پوشیدن و انتخاب یکی از مهمترین پوشش های زنانه، امروز با مدل های شال محرم در عزاداری شما عزیزان سهیم و شریک باشیم.

این مدل های شال که بیشتر از جنس حریر با حاشیه هایی از سنگ و گلدوزی و یا چاپ است، گاه به راحتی می توان با استفاده از دور ریز های پارچه های چادری تهیه شوند. البته به دلیل عرض نه چندان زیاد این شال ها می توان با قیمت های بسیار مناسبی پارچه ی مناسب آن ها را از چادر سراها تهیه کرد و با کمی هنر به خرج دادن صاحب یکی از این شال های فوق العاده با سبک ذاتا عربی شد.

البته بد نیست اگر می خواهید از این شال ها به تنهایی استفاده کنید، پارچه ی آن را از نوع زخیم تر انتخاب نموده و یا در زیر آن از یک هد و یا کلاه حجاب استفاده کنید. در هر صورت بهتر است این شال ها را از بالای سر، دور سر بپیچید و با این کار سبک عربی و لبنانی به چهره شما می دهد، و این کار سبب می شود تا  علاوه بر افزایش وقار بر زیبایی شما تاثیر گذار باشند.

گالری زیبا از مدل های شال محرم

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید