خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن!


خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن

سلام طراوت هستم و امروز می خوام یک مطلب در مورد خانوم هایی بنویسم که با این عنوان شروع می شه خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن!

طبق معمول در متن سعی کردم تا جای ممکن از گفتن واژه های غیر خودمونی استفاده نکنم و برای شما عزیزان بهترین مطلب ها رو آماده کنم مجله گل گیس و همکار های من توی بخش تحریریه مجله آرزوی خوشبختی برای شما دوستان می کنند و از همینجا هم به دوستانی که مطالب بنده رو با اسم یا بدون اسم من توی جاهای مختلف نت و مجلات دیگه انتشار می دن و حرفی هم از من نمی برن تشکر که نمی تونم بکنم ولی خسته نباشن حالا چه فرقی می کنه که دوستان بدونن نویسنده مطلب کیه این مهمه که این مطالب به دست خانوم ها برسه و ازش استفاده کنن.

هنگام خرید لوازم آرایشی وسایلی را خریداری کنین که مهر استانداره بر روی آن ها باشه پژوهشگران معتقدند بروز سردرد هزار و یک علت داره اما نتایج مطالعات جدید نشان می دهد افرادی که به وضع ظاهر خود بیش از حد رسیدگی می کنن بیش تر دچار سردرد می شن.

خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن

خانوم هایی که با مصرف لوازم آرایشی سردرد می گیرن بخونن

این لوازم آرایشی را بخرید!

مصرف لوازم آرایشی، عطر، ادکلن و خوشبو کننده ها باعث افزایش سردرد و بی حوصلگی می شن. پزشکان توصیه می کنن هنگام خرید لوازم آرایشی وسایلی را خریداری کنین که مهر استانداره بر روی آن ها باشه تا سلامت افراد به خاطر خوش تیپی به خطر نیفته.

افسردگی با لوازم آرایشی غیر استاندارد

بررسی ها نشان می دهند استفاده ی بیش از حد از لوازم آرایشی وسایل زمینه ی بروز افسردگی را هم فراهم می کنه و باعث می شه تا فرد به هیجان های غیر عادی دچار می شه، از این رو افراد نباید ساعت ها جلوی آینه بایستند و به اصطلاح خود را خوش تیپ کنین زیرا ایستادن طولانی مدت جلوی آینه سلامت را به خطر می اندازه.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید