مدل مانتو نیمه زخیم برای پاییز


مدل مانتو نیمه زخیم برای پاییز

با سرد شدن نسبی هوا و سوز مختصری که ممکن است بعضی ها را رنجیده کند، بد ندیدیم امروز مدل مانتو نیمه زخیم برای پاییز را منتشر کنیم. این مانتو ها که بسیار شیک و اسپرت هستند به راحتی با بوت های نیمه ساق دار و یا پوتین های دخترانه ست می شوند. از طرفی به دلیل رنگ بندی هایی که این مانتو ها دارند به راحتی با انواع شلوارهای جین، کتان و … ست شده و نما و جلوه ی خاصی به شما می دهند. از آنجا که اغلب این مدل ها فاقد دکمه و یا کمربند هستند پس به راحتی با هر سایزی جور شده و دوخت آنها نیز بسیار راحت می باشد.

چنان چه از یکی یا چند مدل و یا رنگ های این مانتو های پاییزه خوشتان آمد و در بازار نتوانستید نمونه همانند آن را پیدا کنید، به راحتی می توانید فقط به دنبال پارچه ی این طرح ها گشته و این مدل را در اختیار خیاط خود قرار دهید و مطمئن باشید که به راحتی از عهده ی دوختن این مدل مانتو ها بر می آید، زیرا قالب بدن نبودن (اندامی) و فیت نبودن این مدل مانتو ها کار را برای دوخت ودوزشان راحت کرده.

به دلیل رنگ بندی های شاد و متنوع بعضی از این مانتوها، بهتر است هنگام ست کردنشان با شال و یا روسری از رنگ های ساده و یکرنگ استفاده کنید تا نما و جلوه ی مانتو ی شما با آن پوشانده نشود.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید