ریمل و نکته های استفاده بهتر از آن


ریمل و نکته های استفاده بهتر از آن

کمتر خانومی رو می شناسم که از ریمل استفاده نکنه ریمل یکی از اساسی ترین وسایل میکاپ خانم ها بشمار می آید و داشتن آرایشی طبیعی همراه با ریملی زیبا، چهره طبیعی و جذاب را به شما به همراه خواهد داشت. در این مقاله هدفمان در مورد طریقه درست ریمل زدن چشم هایی که از هم فاصله دارند و چشم هایی که به هم نزدیک هستن رو آموزش میدم.

نکته های استفاده از ریمل

مدل چشم ها تعیین کننده هستن

شناخت دقیق فرم و مدل چشم ها، اهمیت زیادی در انتخاب نوع آرایش مناسب با آن خواهد داشت. قبل از ریمل زدن، با فر مژه، مژه ها را به زیبایی حالت بدید. اینکار علاوه بر حفظ حالت طبیعی چشم ها، باعث می شه که ریمل کمتری هم استفاده کنین.

ریمل و نکته های استفاده بهتر از آن

ریمل و نکته های استفاده بهتر از آن

چشم هایی که از هم دورن

مژه ها را با ریملی که برسی نازک و دقیق داره، ریمل بزنید. برای پوشش مژه ها از گوشه داخلی تا وسط پلک، به برسی نیاز دارید که کمی بزرگ تر باشه.اینکار باعث می شه که فاصله چشم ها از هم کمتر نشان داده بشه. بعد از اینکه مژه ها را کاملا با ریمل پر کردید، با شانه مژه، آنها را شانه بزنید تا مژه ها کاملا مرتب و طبیعی به نظر برسن.

چشم هایی که خیلی به هم نزدیک هستن

در مورد چشم های نزدیک به هم، بر خلاف مدل چشم های با فاصله، بهتر است تاکید بیشتری بر گوشه چشم ها داشته باشید.چرا که با ریمل زدن بیشتر مژه های این قسمت، چشم ها با فاصله بیشتر و بازتر به نظر خواهند رسید بعد از زدن فر مژه، لایه اول ریمل را روی همه قسمت های مژه، از گوشه داخلی تا انتهای مژه ها بزنید. لایه دوم ریمل فقط از وسط پلک به قسمت گوشه خارجی چشم ها زده می شه تا تاکید بیشتری بر این قسمت داشته باشه . با حرکت برس ریمل به جلو و عقب، ریشه مژه ها را تیره تر از قسمت های دیگه کنین تا این تیرگی، توجه بیشتری را به این قسمت جلب کنه. اگر می خواهید حجم مژه ها را بیشتر نشان بدید، می تونید با چند مژه اضافه از وسط پلک به سمت خارج پلک آنها را پرتر کنین.

لوازم آرایش

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید