آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت


آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت

برای داشتن لبهای پر و جذاب این مطلب را دنبال کنید. لب‌های پر شما را جذاب‌تر می‌کنن، و جوانی و نشاط را در چهره‌ی شما تداعی می‌کنه. بعضی‌ها بصورت طبیعی از نعمت داشتن لب‌های پر بهره‌مند شده‌اند، بقیه هم می‌توانند کمی خلاقیت نشون بدن.

تکنیک آرایش لب

قبل از خواب

شب‌ها به لب ‌هایتان نرم کننده بمالید و با استفاده از یک مسواک نرم آنرا لایه‌برداری کنین تا سلول‌های پوستی مرده‌ی آن از بین برود. همین کار، از اینکه لب شما خشک و باریک بنظر بیاید جلوگیری می‌کنه.

خط لب کپل

از یک خط لب استفاده کنین و لب‌هایتان را کمی دورتر از خط طبیعی‌شان خط بکشید. سعی کنین کمان بالای لبتان را پر کنین تا اینکه لبتان پهن تر بنظر بیاید.
رژ های روشن بزنید

رژ لب‌ های روشن را بر انواع رنگ‌های برجسته و تیره ترجیح بدید. دقیقاً همانند لباس‌های تیره که شما را لاغرتر نشان می‌دهند، رژ لب‌های تیره هم باعث خواهند شد لب شما باریک‌تر بنظر برسد، در حالی که رژهای روشن بر خلاف این عمل خواهند کرد.

آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت

آرایش لب‌ها به سبکی متفاوت

برق لب بجای رژلب

زمانی که عجله دارید، بجای رژ لب از برق لب استفاده کنین. از آنجایی که برق لب، درخشندگی، بعد و رطوبت به لب‌هایتان می‌بخشد، آنرا حجیم تر نشان می‌دهد.

رژ های حجم دهنده

از حجم دهنده‌های لب استفاده کنین. برخی از آن‌ها حاوی کلاژن هستن که بلافاصله خط و خطوط لب‌ های شما را پر می‌کنن و باعث خواهند شد لب شما جوان و شاداب تر بنظر برسد.

آرایش صورت

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید